0

Bethesda провела велику презентацію Starfield із демонстрацією геймплею

11 червня Xbox і Bethesda Game Studios провели презентацію Starfield Direct. На ній розробники показали геймплей майбутньої рольової гри і докладніше розповіли про її ключові особливості.

Лишаю знизу презентацію та опис особливостей геймплею.

Головне з показу геймплею Starfield

 1. Тодд Говард розповів, що зі Starfield у Bethesda з'явилася технічна можливість створити безліч величезних і деталізованих світів, які гравці зможуть досліджувати. Раніше в іграх студії був тільки один світ.
 2. На всіх планетах буде власне унікальне освітлення на базі RTGI. Воно буде рендеритися з урахуванням усіх особливостей планети.
 3. Гравці зможуть проходити Starfield як з видом від першої особи, так і від третьої.
 4. Під час презентації показали, як гравець досліджує планету і натикається на ворожу базу, після чого починає битися з ворогами. Подібних подій у Starfield буде безліч, запевнили розробники.
 5. Розробники продемонстрували основний інтерфейс Starfield. Вони підкреслили, що підходили до роботи над ним з особливою увагою до деталей, аж до кожної іконки.
 6. Після того, як гравець досліджує планету, він може повернутися на свій корабель, зокрема за допомогою швидкого переміщення, і вирушити в політ.
 7. Гравці зможуть вільно переміщатися по кораблю під час польотів, спілкуючись із командою або використовуючи різні інструменти, наприклад, для створення предметів.
 8. Розробники показали анімацію переміщення в космосі. Під час цього процесу не з'являється окремий завантажувальний екран.
 9. За сюжетом Starfield, головний герой прибуває в Нову Атлантиду - найбільше місто, яке Bethesda коли-небудь створювала у своїх іграх. Там він зустрічається з учасниками "Сузір'я" - групи дослідників галактики. У героя виникає якийсь зв'язок із таємничим артефактом, тому він і зацікавив членів "Сузір'я".
 10. Нова Атлантида - не єдине велике місто в Starfield. У всіх поселеннях гравець зможе виконувати безліч завдань.
 11. Перед початком проходження гравці зможуть створити персонажа, використовуючи гнучкий редактор. Серед іншого, в ньому можна вибрати біографію і риси характеру, які безпосередньо впливають на деякі геймплейні механіки і діалоги.
 12. Риси характеру дають як позитивні бонуси, так і негативні ефекти.
 13. Коли гравець підвищує рівень персонажа, то отримує очко навичок для відкриття або поліпшення здібностей. У кожного вміння є кілька рангів, які можна відкривати, виконуючи особливі випробування.
 14. У Starfield доступно п'ять дерев з навичками. У кожної здатності по чотири ранги.
 15. Розробники навели кілька прикладів здібностей. Так, одне вміння дає змогу керувати розумом інопланетних істот, а інше - використовувати реактивний ранець.
 16. Серед іншого, гравці зможуть прокачати навички для проходження в режимі стелсу або зробити наголос на дипломатію.
 17. Розробники вважають, що гравців вразять можливості з будівництва та прокачування свого космічного корабля. У Starfield можна не тільки купувати літальні апарати, а й кастомізувати їх різними способами, повністю змінюючи їхній зовнішній вигляд.
 18. У Starfield можна керувати не тільки зовнішнім виглядом корабля, але і його інтер'єром, а також наймати команду, включно з компаньйонами.
 19. Спілкування з компаньйонами в підсумку може перерости з дружби в романтичні стосунки.
 20. Компаньйони надаватимуть різні унікальні бонуси. Крім того, гравці зможуть проходити квестові ланцюжки, пов'язані з конкретними персонажами.
 21. У Bethesda приділили велику увагу битвам у космосі. Розробники підкреслили, що гравцям потрібно буде не тільки прицілюватися у ворожі судна і натискати на кнопку стрільби. Прямо в польоті потрібно буде регулювати різні характеристики корабля, залежно від ситуації на полі бою.
 22. Після перемоги в космічній битві гравці зможуть захопити не тільки здобич із ворожого корабля, а й саме судно.
 23. У Starfield гравців чекає безліч подій як на планетах, так і в космосі.
 24. У Stafield буде понад 1000 планет. Самі планети генеруються процедурним чином, але гравці зустрічатимуть на них контент, створений вручну. Завдяки цьому під час кожного нового проходження багато планет будуть відрізнятися.
 25. Майже на кожній планеті можна побудувати аванпост для дослідження, видобутку ресурсів або як базу для відпочинку.
 26. У Stafield студія Bethesda повністю переробила бойову систему порівняно з попередніми іграми, зробивши наголос на підвищеній динамічності.
 27. У гравців буде можливість створювати безліч видів зброї і поліпшень для них, починаючи від глушників, закінчуючи кулями, що вибухають.

Starfield виходить 6 вересня 2023 року для РС і Xbox Series (включно з Game Pass).

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
14.06.2023, 11:16

А сюжет буде ?

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
14.06.2023, 22:10

Звісно буде, без нього ніяк)

Reply

Відповісти