Правила Gameverse

1. Реклама та спам

Коментарі та пости, які створені виключно задля реклами будуть видалятися з сервісу, а їх автори, після повторних порушень, будуть забанені, та втратять доступ до публікації коментарів та постів на Gameverse.

Посилання на сторонні ресурси дозволені, якщо контент за посиланням напряму стосується тематики сайту, або поста, якщо мова йде про коментарі. Посилання на сайти та сервіси, які не відносяться до тематики Gameverse будуть вважатися спамом та видалятися.

Посилання на конкуруючі ресурси заборонені.

2. Самореклама

Якщо ви створюєте контент на тематику, яка представлена на Gameverse, (наприклад, маєте Youtube канал про ігри), і хочете розповісти про це на Gameverse - чудово. Однак, сервіс має отримати щось в замін. Наприклад, якщо ви зробили огляд гри на YouTube, та хочете поділитися цим відео на Gameverse - зробіть текстовий варіант огляду та вставте ваше відео в пост, або додайте посилання на нього. Пости лише з посиланням на сторонні канали/відео/медіа будуть вважатися спамом та видалятися.

3. Жорстокий контент та інші заборонені матеріали

Публікація порнографічного, жорстокого та іншого NSFW контенту, а також інших матеріалів, які не відповідають законодавству України, суворо заборонена. Порушення цього правила може призвести до блокування вашого аккаунту без попереджень. Поширення посилань на контент та матеріали згадані раніше матимуть такі ж наслідки - блокування аккаунту.

4. Деструктивна поведінка

Систематичні провокації та образи, флуд, токсична поведінка, експлуатація вразливостей платформи, та інші дії, що завдають шкоди сайту чи спільноті, призведуть до обмеження облікового запису.

5. Видавання себе за інших

Заборонено використовувати такі або максимально схожі оформлення та назви з іншими користувачами. Цілеспрямоване введення в оману користувачів без очевидного гумористичного підтексту буде приводити до наслідків.

Не можна створювати акаунти, які навмисно копіюють імена та прізвища громадських осіб.

Заборонено представлятись офіційними представниками Gameverse або людиною, пов'язаною з адміністрацією, якщо ви дійсно не є представником чи співробітником Gameverse.

6. Флуд

Не варто регулярно забивати стрічку користувачів частою публікацією нетематичного і малозмістовного контенту, систематично перешкоджати читанню і комфортному спілкуванню.

7. Копіпаст

Ми не вітаємо повне копіювання чужих матеріалів. Повнотекстова публікація чужих матеріалів допускається, якщо ви маєте дозвіл автора (і це зазначено в тексті) або вирішили перенести власний текст з іншого сайту.