6

У п'ятому сезоні Diablo 4 додадуть режим у стилі "рогалика"

Випробувати частину новинок Diablo 4 дадуть у рамках публічного тесту, який стартує з 25 червня і буде актуальним до 2 липня - тест буде доступний для користувачів з акаунтом Battle.net на ПК.

Новий контент Діабло 4 в п'ятому сезоні

Зокрема, у гру додадуть нову гілку квестів, де "альянси змінюються", а "несподівані друзі виходять із тіней". Дія нового сюжету розгортається після подій основної гри.

За проходження завдань користувачі отримають доступ до нової геймплейної "активності", де їм потрібно буде битися з "Інфернальними ордами" (Infernal Hordes). Після проходження "Орд" потрібно ще потрібно вступити в битву з Занепалими ченцями (Fell Priests).

У рамках режиму користувачам потрібно буде відбивати хвилі ворогів, кожна з яких продовжує наступати по 90 секунд. За перемоги гравці отримають Палаючий Ефір (Burning Aether), який можна витратити на корисні ресурси (золото, озброєння, матеріали).

Після проходження хвилі потрібно буде вибрати нагороду із запропонованих трьох варіантів, яка допомагає посилити героя або заробити більше ефіру.

Для завершення активності знадобиться "Пекельний компас" (Infernal Compasses), який можна отримати за проходження окремих босів і підземель. У нього буде вісім рівнів, які можна прокачувати за допомогою сувоїв - ці рівні якраз відкривають додаткові хвилі ворогів.

Заодно з п'ятим сезоном у гру додадуть свіжі легендарні та унікальні предмети. А ще розробники внесуть низку поліпшень у геймплей і виправлять баги - перший патч з'явиться зі стартом тесту сезону 25 червня.

Коментарі
Вибір емоджі