0

Оцінки Layers of Fear 2023-го

Bloober Team не дарма хвалилася технологічними наворотами гри - однією з її головних переваг журналісти називають графіку. Також автори підтягнули сюжет, а ось як слід налякати не змогли - преса визнала місцеві жахи передбачуваними, незважаючи на похмуру атмосферу.

Оцінки видань на Layers of Fear

PC Gamer — 90/100

Layers of Fear 2023-го не схожа на ремейк заради наживи або спробу приховати брак ідей - це радше заява про наміри. Мабуть, це найкраща гра Bloober Team і доказ того, чому саме ці люди повинні робити ремейк Silent Hill 2. І доказ вельми переконливий, тому я перейшов від неоднозначного ставлення до нової SH2 до обережного оптимізму.
Льюїс Паркер

Wccftech — 8/10

Кажуть, художник ніколи не закінчує свої твори до кінця, але випуском Layers of Fear команди Bloober і Anshar Studios завершили роботу, розпочату ще 2016 року. Завдяки чудовій графіці UE5, поліпшеному сценарію і новим геймплейним механікам подорожі найтемнішими місцями людського розуму ніколи не були такими захопливими, хоча деякі проблеми не дають змоги грі стати абсолютним шедевром.
Франческо Де Мео

IGN — 6/10

Layers of Fear - серія атмосферних і часто сюрреалістичних подорожей розбитими душами змучених художників. Порівняно з минулими частинами гра стала красивішою завдяки Unreal Engine 5, а ліхтарик дав змогу по-новому взаємодіяти з оточенням і полегшити зустрічі з переслідувачами. Проте жонглювання лякалками все ще занадто передбачуване, тому гра швидко перестає бути страшною. Layers of Fear - це 13-годинне ходіння моторошнуватими коридорами, а не жахливий шлях у темряву.
Трістан Огілві

Layers of Fear доступна на ПК (Steam, Epic Games Store, GOG), PlayStation 5 і Xbox Series.

Коментарі
Вибір емоджі