0

Філ Спеснер запропонував нові умови для Sony

Компанія Microsoft запропонувала Sony нові умови з приводу подальшого виходу ігор серії Call of Duty на консолях PlayStation у разі успішної купівлі Activision Blizzard.

Call of Duty залишиться на PlayStation?

Як повідомляє New York Times, під час нещодавніх закритих перемовин між компаніями, Microsoft пообіцяли випускати Call of Duty на PlayStation ще як мінімум 10 років, після повного злиття з Activision Blizzard. Публічно Sony ще не коментували цю заяву. Нагадаю, що у минулій пропозиції, яку Філ Спернсер озвучив особисто та публічно йшлось про 3 роки виходу ігор серії Call of Duty. За що отримав публічну відповідь від Джима Райана, керівника PlayStation, у якій він не тільки розкритикував саму пропозицію про 3 роки, а й поведінку Філа за те, що він виніс цю інформацію у публічний простір.

Власникам PlayStation слід хвилюватись?

В усіх інтерв'ю та публічних заявах Філ Спенсер повторює, що не збирається забирати серію Call of Duty у фанатів з PlayStation, і що в майбутньому вони планують розвивати серію як Minecraft - тобто випускати її на всіх можливих платформах.

"Ми не намагаємося хитрувати, коли говоримо про плани збереження Call of Duty на PlayStation. Це питання зі сфери наших економічних інтересів. Якщо ми перестанемо випускати Call of Duty на PlayStation, то вдаримо по власних доходах.

Як я вже казав, ми збираємось і надалі видавати нові ігри серії на PlayStation. Ми не плануємо в якийсь момент вибивати ґрунт з-під ніг PlayStation 7 зі словами "Ахахаха, контракт закінчився".

Немає контрактів із формулюванням "назавжди"
, це взагалі безглуздо, але ми готові взяти на себе довгострокові зобов'язання, які влаштували б Sony та регуляторів, не бачу тут жодних проблем".
- Філ Спенсер в одному з недавніх коментарів

Загалом все виглядає так, ніби хвилюватись немає приводу, але це стратегія Microsoft зараз, і хто зна, як вона може змінитися протягом часу. А для Sony, навіть якщо серія залишиться на їхній консолі, але у Xbox вона буде входити у Game Pass - це вже буде сильним ударом.

Нагадаю, що зараз йде активна фаза купівлі Activision Blizzard і багато антимонопольних служб розглядають угоду. Будемо слідкувати за ситуацією далі, та тримати вас у курсі всіх новин.

Коментарі
Вибір емоджі