0

PS Plus в січні 2023: Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76, Axiom Verge 2

Інсайдер billbil-kun, який раніше часто давав вірні прогнози для підписки PS Plus, передчасно опублікував ігри, які стануть доступні підписникам PlayStation Plus в січні 2023 року. За його версією, підписники рівня Essential (звичайний Plus) у першому місяці наступного року отримають ось такі проєкти: Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 та Axiom Verge 2. Нижче розберемо всі ігри, які отримають підписники, з трейлерами та інформацією про кожну гру.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Одна з найкращих ігор по зоряних війнах, Star Wars Jedi: Fallen Order стане доступна підписникам PS Plus Essentials вже в січні 2023 року. Це добротний екнш з просторими локаціями та елементами метроідванії. Бойова система подібна до всіх свіжих екшенів від 3 лиця, та заточена на ухилах і запам'ятовуванні таймінгів супротивників. Сюжет та графіка також не викликають питань, все зроблено на гідному рівні, а з приводу графіки, то я проходив гру на PS4 Slim, і навіть там гра виглядає не погано.

Єдиний мінус це те, що гра і так доступна в підписці EA Play, яку можна оформити всього за 100 гривень на 1 місяць. Цього вистачить, щоб пройти гру, та ще й на інші проєкти з підписки часу вистачить.

Дата виходу: 11 листопада 2019

Оцінка Metacritic: 79/100 від критиків, та 7.6/10 від гравців

Fallout 76

Скандальний мультиплеєрний Fallout також завітає у підписку PS Plus, якщо вірити інсайдеру. При виході гра викликала хвилю заслуженого хейту, і була швидко похоронена та забута більшістю гравців. Але якщо почитати недавні відгуки гравців, які там залишились, то проєкт почуває себе на багато краще ніж на виході. За їх словами, з оновленнями завезли контенту, а велику кількість помилок виправили. Загалом, безкоштовно чому б і не спробувати? Тим паче гра мультиплеєрна, а в компанії друзів майже будь-яка гра стає веселішою.

Дата виходу: 14 листопада 2018

Оцінка Metacritic: 53/100 від критиків, та 2.8/10 від гравців

Axiom Verge 2

Продовження визнаної гравцями і критиками інді метроідванії Axiom Verge також стане доступне підписникам PS Plus в січні 2023. Гра явно не для всіх, але за безкоштовно можна і спробувати, можливо, вам сподобається. Єдине що, виходячи з оцінок, гравці залишились невдоволені тим вектором, який вибрав розробник для розвитку свого проєкту.

Дата виходу: 11 серпня 2021

Оцінка Metacritic: 78/100 від критиків, та 5.6/10 від гравців

Коментарі
Вибір емоджі