0

Новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Сьогодні, 28 грудня 2022 о 21:00 на YouTube каналі IGN був опублікований новий трейлер продовження легендарної серії ігор Stalker - S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. В новому трейлері показали ще більше кадрів Чорнобиля, бойової системи, кілька видів аномалій, кількох персонажів та маленьку частинку інвентаря.

Також слід зазначити, що не зважаючи на велику кількість спекуляцій, графіка в грі виглядає достойно. Що текстури, що анімації, що загальний візуальний стиль не викликають ніяких питань, чого тільки коштує вид "дуги" та червоного поля з кінця трейлеру.

А ще, хоч і трейлер озвучений англійською мовою, проте присутні офіційні українські субтитри, що не може не радувати.

Трейлер STALKER 2

Нагадаю, що гру розробляє українська студія GSC Game World. Після початку війни студія, на жаль, була змушена змістити дату релізу на 2023 рік. Після цього було багато спекуляцій на тему того, що гра не готова взагалі, та розробники не зможуть її випустити навіть у 2023 році. Особливо популярними ці чутки були у російському інтернет просторі. Однак, в трейлері ми змогли побачити ще одне підтвердження того, що сталкер 2 вийде у 2023 році.

Коментарі
Вибір емоджі