0

Перші оцінки Hogwarts Legacy: критики задоволені, але є проблеми

Сьогодні в мережі почали з'являтись перші оцінки Hogwarts Legacy та відгуки з оглядами від журналістів. Незважаючи на скандали, які виникли в тому числі навколо гри, через висловлювання та позицію Джоан Роулінг щодо трансгендерів, та той факт, що, в IGN, наприклад, багато авторів взагалі боялися торкатись цієї теми, гра все ж отримала хороші оцінки.

Скриншот Hogwarts Legacy

Огляди та оцінки Hogwarts Legacy

На момент написання цієї новини, гра має 86/100 балів на OpenCritic.

Оцінки Hogwarts Legacy на OpenCritic

На Metacritic оцінки гри варіюються в залежності від платформи, та на цей час ось такі:

  • 86/100 - PlayStation 5
  • 89/100 - Xbox Series X/S
  • 82/100 - PC
Оцінки Hogwarts Legacy на Metacritic

Що критики говорять про Hogwarts Legacy?

Як і говорилося раніше, здебільшого всі задоволені грою. В ній, як запевняють, досить не погана бойова система, бої в магічному світі проходять динамічно та цікаво. Закляття дійсно можна і потрібно комбінувати для досягнення найкращих результатів. Контенту в грі також вистачає, і це стосується що світу, локацій, так і квестів, як основних, так і побічних. З приводу історії, то вона хоч і не хапає зірок з неба, однак має цікавих персонажів.

З сумнівних же моментів, можна зазначити незбалансовану економіку в грі, та графіку, яка виглядає далеко не так добре, як в трейлерах. Та й навіть з такою картинкою є проблеми, про що ми поговоримо нижче.

Ось короткі вирізки з оглядів критиків на Hogwarts Legacy:

Майже в усіх відношеннях Hogwarts Legacy — рольова гра про Гаррі Поттера, у яку я завжди хотів пограти.
IGN - 9/10
Якщо Avalanche можна в чомусь звинуватити, так це в тому, що студія намагалася зробити занадто багато за один раз. Хоч з чимось точно мало бути все не так добре – між величезним відкритим світом, безладною економікою, захоплюючими екшн-битвами та пригодницькою історією, яка хоче зробити вас героєм із домашнім завданням у понеділок.
GamesRarad+ - 3.5/5
Hogwarts Legacy запозичує багато варіантів дизайну та ідей з інших ігор з відкритим світом, але, тим не менш, створює справді унікальний продукт, який не схожий на жодну з ігор в жанрі, зосереджений на розбудові світу, а не на безперервних бойових зіткненнях; і це гра, яку варто пограти навіть тим, хто взагалі не є шанувальником Поттера.
XboxEra - 90/100

Однак, з грою все не так просто, і нижче ми поговоримо, про досить суттєву проблему.

Проблеми з продуктивністю Hogwarts Legacy

На жаль, в гри є серйозні проблеми з тим, як вона працює. Журналісти з IGN відмічають, що навіть на консолях нового покоління, грається не дуже приємно, а технічна команда IGN "плакала" під час перегляду геймплею та аналізуючи продуктивність. З проблем відмічають нерівномірну частоту кадрів, різку зміну освітлення від надзвичайно яскравого, до повної темряви, "агресивне спливаюче вікно", якщо переміщуватись по карті надто швидко. Що ще більш дивно, так це те, що багато дверей в Hogwarts Legacy мають екрани завантаження.

Крім цього, вся гра є досить глючною. Журналісти провалювались під карту, персонажі та об'єкти часто застрягали в текстурах, а ще персонажі можуть дивно поводитися в діалогах: просто піти від вас. Як зазначають, проблем, через які ви б проклинали розробників немає, але малі проблеми зустрічаються досить часто, щоб викликати роздратування.

Чи все так погано? Не знаю, потрібно чекати геймплейних роликів звичайних гравців, але ситуація напружена. Можливо, у журналістів не було патчу першого дня, і з релізом все стане краще. Якщо ж ні, то я навіть боюсь уявити як гра буде працювати на PlayStation 4, і, тим паче на Nintendo Switch.

Коментарі
Вибір емоджі