0

Безкоштовні ігри PS Plus Extra на лютий 2023: повний список крутих ігор

Раніше цього місяця, як і завжди останнім часом, список безкоштовних ігор для підписників звичайного PlayStation Plus (Essentials) став відомий раніше офіційного анонсу. Однак цього місяця на нас чекав ще один сюрприз: список ігор для підписників PS Plus Extra також став відомий дещо раніше. Цього разу, як і минулого, ми отримали цю інформацію від інсайдера billbil-kun с DealLabs, який повідомляв і про всі інші роздачі, тому ця інформація правдива з дуже великою ймовірністю. За його словами, цього місяця гравці отримають: Horizon Forbidden WestResident Evil 7: BiohazardBorderlands 3Scarlet Nexus та інші ігри. Якщо всі ці ігри підтвердяться, що швидше за все і станеться, то на нас чекає одна з найкращих роздач пс плюс за останній час.

Список безкоштовних ігор PS Plus Extra у лютому 2023

Нижче приведу всі ігри роздачі разом із трейлерами, датами виходу, а також, оцінками на Metacritic.

Horizon Forbidden West

Свіжий ексклюзив PlayStation - Horizon Forbidden West з'явиться у підписці PS + Extra  за лютий 2023. Це продовження високооціненої Horizon Zero Dawn, у якому ми знову поринемо у фантастичний світ з роботами динозаврами. У новій частині гри головна героїня Елой відправиться на захід, руїни сучасної Каліфорнії, де на неї чекають нові пригоди. Гра являє собою типовий ексклюзив Sony: екшн у відкритому світі з незначними РПГ елементами, крафтом, збиранням луту, непоганою бойовою системою, і, звісно ж, зі стелсом у кущах, але хто сказав, що це погано? На PlayStation 5 гра виглядає чудово, має непоганий сюжет, та в неї цікаво грати, що ще потрібно?

Дата виходу: 18 лютого 2022

Оцінка на Metacritic: 88/100 від критиків, та 8.0/10 від гравців

Resident Evil 7: Biohazard

Фанати серії Resident Evil, та сурвайвл хоррорів загалом також мають залишитись задоволеними. Адже для підписників пс плюс рівня екстра у лютому 2023 також стане доступною RE 7: Biohazard. У новій частині гри, головному герою Ітану доведеться рятувати свою дружину із жахливого міста. Гра має хороші відгуки як від журналістів, так і від звичайних гравців, фанатів серії та жанру.

Дата виходу: 24 січня 2017

Оцінка на Metacritic: 86/100 від критиків, та 8.1/10 від гравців

Borderlands 3

Продовження легендарної серії лутер-шутерів - Borderlands 3, також завітає у підписку рівня Extra від PlayStation. Як і в попередніх іграх серії, гравці можуть сподіватись на купу екшену, харизматичних персонажів, та, звісно, на саму механіку лутер-шутеру, яка в іграх серії є збалансованою та продуманою. І звісно ж, кооператвий режим гри нікуди не зник, що додає ще більше фану грі. Єдине що, оцінки на PS4 та PS5 сильно відрізняються, через не дуже добру продуктивність на минулому поколінні консолей.

Дата виходу: 13 вересня 2019

Оцінка на Metacritic: 91/100 (78/100) від критиків, та 7.7/10 (6.1/10) від гравців.

Scarlet Nexus

Scarlet Nexus -  гра в жанрі екшн-РПГ, розроблена та видана Bandai Namco. Події ігри відбувається у альтернативному майбутньому, а гравець візьме під свій контроль головного героя гри, який наділений надможливостями.

Дата виходу: 25 червня 2021

Оцінка на Metacritic: 80/100 від критиків, та 7.9/10 від гравців.

Коментарі
Вибір емоджі