0

Що за Minecraft Legends? Розбираємо прев'ю журналістів

Минулого року компанія Mojang анонсувала нову гру у всесвіті Minecraft - Minecraft Legends. Гра виходить зовсім скоро, і все більше журналістів отримують доступ до гри та діляться своїми враженнями щодо неї у відео та текстових прев'ю. Я вирішив розібрати, що відомо про нову гру у всесвіті майнркафт зараз.

Нагадаю, що гра виходить вже 18 квітня на ПК, PlayStation 4 та 5, Xbox One та Series, а також на Nintendo Switch.

До речі, якщо вам цікавий майнкрафт, то недавно ми розповідали про новий біом, який з'явиться з версією 1.20 ось у цій статті.

Minecraft Legends - екшн-стратегія, а не RTS

Коли гру представляли, то йшлось про те, що це буде стратегія. Однак, це не дуже схоже на RTS у класичному розумінні. У грі ви керуєте не групою персонажів за допомогою команд мишкою, а одним героєм, який веде за собою союзників. Розробники запевняють, що це було зроблено для того, щоб полегшити адаптацію гри для консолей.

Починаєте ви наодинці, та маєте будувати свою базу і збирати ресурси. Після цього ви зможете набирати союзників собі у команду. На перших етапах це големи, але згодом ви зможете набирати, наприклад, кріперів та скилетів собі для допомоги. І нехай вас це не дивує, адже за сюжетом, верхній світ атакують пігліни із нижнього світу, і всі створіння верхнього світу об'єднались для протистояння їм.

Головною ціллю гри є зруйнувати базу супротивника. До речі, як і в оригінальній грі світи для ігор генеруються процедурно, тому тут не буде карт, від яких ви будете скучати з часом. До речі, зброя гравця не може чинити шкоду будівлям ворога, це можуть зробити лише найняті союзники, ви ж можете лише давати їм команди.

Арт з големами Minecraft Legends

Також слід виділити і інші аспекти гри:

  • Союзниками можна керувати, але лише базову, типу "йти сюди", "слідувати" чи "атакувати певний об'єкт"
  • Повне проходження сюжету може зайняти 25 годин, однак, якщо поспішити, то можна впоратись і за 18.
  • Свої будівлі можна покращувати за допомогою ресурсів, що відкриє доступ до нових союзників та будівель.
  • Крім звичайних ресурсів також з'явиться новий - призмарин.

Мультиплеєр Minecraft Legends цікавий, але не без нюансів

В мульплеєрі можна грати у PvP матчі разом із 3-ма іншими гравцями проти 4-х супротивників, одна гра буде займати 20-30 хвилин. Як і в основній компанії, головна ціль - зруйнувати базу ворога. Геймлпей у цілому схожий до кампанії, однак за словами журналістів займатись усіма цими речами на багато веселіше у компанії друзів.

Крім того, під час мультиплеєрних матчів доведеться змагатися не лише з іншою командою, а й з піглінами, які також нікуди не поділись у цьому режимі.

В цілому журналісти назвали геймлпей та мультиплеєр у цілому цікавими, особливо у компанії друзів. Однак, тут є і проблема. У грі відсутній чат, а єдиним способом взаємодії гравців між собою є мітки на карті. Через це не знайомим людям вкрай важко буде координувати свої дії між собою. Зроблено це було, за словами розробників, щоб відгородити гравців від токсичності у чаті.

А як вам гра? Чекаєте? Пишіть свою думку у коментарях.

Коментарі
Вибір емоджі
FlzQ
FlzQ
23.04.2023, 12:34

я чомусь очікував від цієї гри щось по типу albion online, але в світі майнкрафту, бо бачив тільки геймплей в інеті. все ще виглядає цікаво, але не те, що я очікував xD

Reply

Відповісти