0

Подробиці некстген версії The Witcher 3: Wild Hunt

Польська компанія CD Project Red оголосила дату релізу некстген оновлення для гри Відьмак 3. Апдейт вийде вже 14 грудня і буде безкоштовним для всіх, хто до цього придбав повну версію гри. Геймплей покажуть згодом під час однієї з трансляцій компанії, тоді ж і розкажуть більше деталей про гру.

Головне про The Witcher 3 для нового покоління

Однак, деяка інформація про оновлення для легендарної гри стала відома вже зараз. Ось головне з того, що відомо на цей момент:

  • На ПК, PlayStation 5 та Xbox Series на гравців чекають десятки різних графічних покращень. Головні з них - це підтримка трасування променів, графічні моди від коммюніті, які будуть вшиті одразу в гру, та прискорені завантаження
  • Незважаючи на те, що це "некстген" патч, консолі минулого покоління також отримають трохи нового контенту. Наразі відомо, що всюди стануть доступні нові квести та нові варіації скінів для героїв на мотив серіалу від Netflix.
  • Також, для консолей нового покоління з'явиться фізична копія гри, одразу зі всіма покращеннями та зі всіма доповненнями до оригінальної гри, тобто у вигляді Complete Edition.

Ще більше деталей про оновлення буде відомо згодом, і ми обов'язково розповімо про них на сайті. Щоб не пропустити новини та статті, підписуйтесь на соціальні мережі Gameverse.

Коментарі
Вибір емоджі