0

Цього місяця Ubisoft покаже Assassin's Creed Mirage, Avatar та The Crew Motorfest

Ігри покажуть на Ubisoft Forward Live, яка відбудеться о 10 ранку за тихоокеанським часом 12 червня 2023 року.

Деталі трейлеру Ubisoft Forward Live 2023

Трейлер починається з моментів ностальгії за минулими Е3, але потім показує ігри, які можуть вас зацікавити.

Ми бачимо, як гігантські сині люди-кішки на дивних птеранодонах знищують бойовий вертоліт з гвинтами, натякаючи на те, що чекає нас у Avatar: Frontiers of Pandora. Потім ми бачимо верблюдів у пустелі, дуже коричневих і засмаглих, досить привабливий погляд на головних героїв Assassin's Creed Mirage, які їдуть назустріч піщаній бурі.

Потім ми переходимо до блискавок, гоночної іконографії Red Bull та надзвичайно добре промальованої і дуже гарної машини, яка дає нам зрозуміти, що так, ми відчуємо смак The Crew Motorfest, наступної частини серії. Передбачається, що події відбуватимуться на прекрасному гавайському острові - приваблива перспектива, принаймні після того, як дія гри розгортатиметься в невеликому шматочку Мексики, що зробило Forza Horizon 5 таким хітом.

"Зачекайте, а що це за гра?" - запитують, коли по телевізору показують якусь чорно-золоту поверхню, яка, можливо, схожа на тканину. Нзрозуміло, що це за гра, виходячи з тизеру. Можливо це ремейк єдиної чорно-золотої гри Ubisoft - шутера Haze для PS3?

Також Ubisoft обіцяла, що ми побачимо Skull and Bones.

Ubisoft Forward включатиме Twitch-дропи, якщо ви хочете отримати винагороду за перегляд їхньої маркетингової презентації в прямому ефірі, два з яких, власне, для Avatar та Assassin's Creed Mirage відповідно. Ви можете дізнатися більше про це та ознайомитися з повним розкладом у блозі Ubisoft Forward Live 2023.

Коментарі
Вибір емоджі