5

Assassin’s Creed Syndicate роздають на ПК

Ubisoft влаштувала безкоштовну роздачу Assassin's Creed Syndicate на ПК. Але є маленький нюанс: щоб зіграти в неї, доведеться встановити лаунчер Ubisoft Connect. Хоча у багатьох він напевно вже стоїть, враховуючи, що розробники люблять час від часу дарувати свої проєкти.

Забрати екшен можна протягом 10 днів, до вечора 6 грудня 2023 року. Щоб отримати тайтл, досить зайти на сторінку роздачі Syndicate на сайті Ubisoft та додати її собі в колекцію.

Assassin's Creed Syndicate

Про що Assassin's Creed Syndicate

Дія цієї частини розгортається за часів промислової революції у вікторіанському Лондоні 1868 року. Ми граємо за близнюків Еві і Джейкоба Фрай, які потрапили в епіцентр війни за владу між ассасинами та тамплієрами. Assassin's Creed Syndicate, випущений у 2015 році, фактично був останнім "традиційним" Assassin's Creed до того, як Origins та Odyssey зробили серію більш схожою на RPG з вирівнюванням та рівнями.

Синдикат отримала високі оцінки критиків і позитивні відгуки від звичайних гравців. Портал Kotaku називає її однією з найкращих ігор в серії, згадуючи пам'ятних персонажів, чудові бої та стелс.

Коментарі
Вибір емоджі