4

Меню Bloodborne запустили на ПК через емулятор

Станом на сьогоднішній день емулятори PlayStation 4 далекі від ідеалу, але їхні автори продовжують працювати над ними. Наприклад, вперше запустити Bloodborne на ПК вдалося ще у 2023 році за допомогою утиліти RPCSX, але на екран вона виводила тільки чорний екран. Доказом роботи емулятора було навантаження на систему, що підскочило, тож із натяжкою спробу можна зарахувати.

Запуск Bloodborne через емулятор shadPS4

Тепер же ми стали ще трохи ближче до емуляції Bloodborne на ПК. Команда, відповідальна за програму shadPS4, зуміла по-справжньому запустити гру. Емулятор показав вступну заставку з логотипами студій, відобразив меню, що функціонує, і дозволив почати нове проходження, однак на екрані зі створенням персонажа shadPS4 оступився - пробитися далі не вдалося і все зависло. Ще однією проблемою shadPS4 є некоректне відображення кольорів - екран ніби залитий кров'ю.

Bloodborne вдалося запустити після недавнього оновлення для shadPS4, яке додало в нього рекомпілятор шейдерів. Завдяки цьому емулятор зміг впоратися з багатьма іграми для PS4. Щоправда, не найбільш хитромудрими. Серед них One Piece Odyssey, Persona 5 і Resident Evil Origins Collection.

Автор відеоролика підкреслив, що попереду ще багато роботи. Необхідно довести програму до розуму і вирішити численні проблеми. "Тож не думайте, що вже ось-ось зумієте пограти в Bloodborne", - написав девелопер. Проте поточні можливості shadPS4 вселяють оптимізм. Завантажити емулятор можна через GitHub.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
06.07.2024, 22:46

Я чогось вважав, що щось настільки давнє вже давно емулюють на ПК🤔

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
07.07.2024, 09:16

А ще цікаво: простіше запустити емулятор, чи через реверс-інженірінг і знання механік відтворити гру "з нуля"🤔 Бо я бачив PS1 demake і там локації та основний геймплей були доволі близькі до реальної гри, наскільки я можу судити

Reply

Відповісти