12

Критики розхвалили Like a Dragon: Infinite Wealth

Середня оцінка гри на Metacritic склала 90 балів зі 100.

На OpenCritic гра отримала 90 балів зі 100. Усі журналісти порекомендували її до проходження.

Like a Dragon: Infinite Wealth: оцінка на OpenCritic

Багато журналістів написали, що Like a Dragon: Infinite Wealth відчувається як грандіозна пригода. Гра захоплює з перших же хвилин і не відпускає до самих фінальних титрів. За словами деяких оглядачів, в Infinite Wealth є деякі проблеми з темпом оповіді, але сюжет все одно прекрасний. Автор видання GamesRadar також попередив, що історія в Infinite Wealth досить розтягнута.

Відгуки журналістів про Like a Dragon: Infinite Wealth

Журналісти високо оцінили бойову систему, яку розробники поліпшили порівняно з попередньою частиною. У грі багато битв, у яких гравцям потрібно ретельно продумувати стратегію. У GamesRadar підкреслили, що бойова система захоплива і весела, і це головне.

Усі оглядачі написали, що в Infinite Wealth величезна кількість побічного, але при цьому захопливого контенту, яким гравці зможуть насолоджуватися протягом десятків годин. Також журналісти похвалили ретельно опрацьований сеттинг Гаваїв - розробники явно приділили цьому велику увагу.

Серед мінусів деякі оглядачі назвали необхідність "гріндити" гроші та досвід, не дуже захопливу систему поліпшення зброї та ворогів, що повторюються і з часом починають приїдатися. Крім того, в деяких найбільш жвавих районах виникають пригальмовування, принаймні, на консолях.

Реліз Like a Dragon: Infinite Wealth відбудеться 26 січня 2024 року на ПК, PS5, PS4, XBox Series X|S і Xbox One.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
23.01.2024, 20:45

Можливо і я колись пройду цю серію ігор але не сьогодні

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
23.01.2024, 20:53

Я нещодавно спробував зіграти у Yakuza Like a Dragon, гралося цікаво, однак не було часу тоді нормально пограти, а потім вже й забув за це, сподіваюсь ще повернусь до неї)

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
29.04.2024, 19:17

Починав з Like a Dragon потім спробував Zero і закохався у серію, рекомендую всім.

Reply

Відповісти