5

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition офіційно анонсували

Через кілька місяців чуток і витоків польська студія CD Projekt RED нарешті офіційно представила нове цифрове і роздрібне видання свого рольового бойовика Cyberpunk 2077 з доповненням Phantom Liberty.

Як стало відомо, вже за два тижні, 5 грудня, у цифрових магазинах і в ритейлерів в окремих країнах з'явиться комплект Cyberpunk 2077: Ultimate Edition.

У призначений день Cyberpunk 2077: Ultimate Edition надійде у продаж для PC, PS5, Xbox Series. Цей реліз стане дебютом у роздробі версій Cyberpunk 2077 для консолей нинішнього покоління.

Ціна Cyberpunk 2077: Ultimate Edition та його склад

Вартість повного видання Cyberpunk 2077 у CD Projekt RED не розкрили, однак, згідно з нещодавнім витоком інформації з торговельної мережі GameStop, студія оцінила комплект у $60.

Розкрийте всі секрети як основної гри Cyberpunk 2077, так і ті, що з'явилися в доповненні Phantom Liberty - пригоді в жанрі шпигунського трилера, дія якого розгортається в новому небезпечному районі.
CDPR

Крім Cyberpunk 2077 і доповнення Phantom Liberty, повне видання містить увесь контент, який коли-небудь виходив для основної гри (зокрема великий патч 2.0 і усі безкоштовні DLC).

Коментарі
Вибір емоджі