6

Подробиці та матеріали нової української гри Corsairs Legacy

Сьогодні, команда Mauris приготувала приємний сюрприз для шанувальників гри Corsairs Legacy, оновивши сторінку проекту і опублікувавши захоплюючі геймплейні скріншоти. Але це ще не все! Розробники раді повідомити про сюжетне продовження основної гри, яке отримало назву Corsairs Legacy: Naval Mission. Інформація про цю новинку вже доступна на сторінці Corsairs Legacy: Prologue.

У своєму оновленні команда проєкту також повідомила про рішення провести внутрішнє тестування, і з метою забезпечити максимально якісний продукт, вирішила не випускати раніше анонсований пролог гри. Це свідчить про серйозну ставлення розробників до своєї роботи та бажання зробити Corsairs Legacy найкращим досвідом для геймерів. Очікуємо додаткової інформації про новий контент та дату релізу, і з нетерпінням чекаємо зустрічі з морськими пригодами в Corsairs Legacy: Naval Mission!

Плани розробників Corsairs Legacy

Mauris прийняла рішення змінити свої плани та випустити окрему гру під назвою Corsairs Legacy: Naval Mission, яка стане сюжетним продовженням головної гри Corsairs Legacy. Вже зараз сторінка Naval Mission доступна у Steam, де ви зможете знайти тизер та скриншоти з актуального білду гри. Також, всі користувачі, які додали пролог гри до свого вішліста, тепер побачать там анонсовану Corsairs Legacy: Naval Mission.

На початку розробки, команда проєкту планувала створити окрему гру про суходіл і окрему про море, а потім об'єднати їх у єдину гру з відкритим світом. Проте, під час розробки та спілкування з підписниками, розробники прийшли до висновку, що для відтворення автентичної атмосфери необхідно мати все одразу.

Теперішній стан проєкту

Наразі команда проєкту має усі ключові частини гри, і кожен наступний реліз, зокрема Corsairs Legacy: Naval Mission, буде додавати глибину механікам та ігровому процесу, допомагаючи досягнути кінцевої мети - створити повноцінну піратську пісочницю з багатим набором ігрових можливостей. Гравці можуть сподіватися на захоплюючі морські пригоди та багато нових елементів у Corsairs Legacy.

Офіційний скриншот Corsairs Legacy Офіційний скриншот Corsairs Legacy Офіційний скриншот Corsairs Legacy Офіційний скриншот Corsairs Legacy
Коментарі
Вибір емоджі
Evelix
Evelix (Ivan Evelix)
01.08.2023, 13:05
(відредаговано)

Вау, а чи то я забув, чи то навіть і не чув про цю гру, треба буде детальніше її глянути, спасибі)

Reply

Відповісти