1

В EGS дарують дві гри

Цього разу магазин пропонує симулятор полювання theHunter: Call of the Wild і набір для Idle Champions of the Forgotten Realms.

theHunter: Call of the Wild і Idle Champions of the Forgotten Realms

Про ігри, які роздає EGS

Idle Champions of the Forgotten Realms - стратегічна гра у світі Dungeons & Dragons. У ній зібрали персонажів з усього мультивсесвіту D&D, щоб геймери змогли вирушити в грандіозну пригоду. Належить збирати чемпіонів, опановувати їхні здібності та подорожувати по великому світу.

Оцінки: 78% позитивних оглядів у Steam, а від критиків оглядів не набралося.

Усім, хто увійде в гру через EGS до 29 червня, належить набір Вульфгара "Славні легенди" з начинкою вартістю понад 100 доларів. У пак загорнули п'ятьох воїнів із 4-го сезону "Легенди Міфрилового чертога", а також скрині, ексклюзивні скіни та інше. Пропозиція доступна не тільки новачкам, а й уже зареєстрованим користувачам.

theHunter: Call of the Wild - симулятор полювання у відкритому світі. Гравцям нададуть можливість блукати мальовничими локаціями в пошуках величних тварин. У кожного звіра свої звички і манера пересування. Полювати дозволено як одному, так і з товаришами по Мережі.

Оцінки: 68/100 на OpenCritic і 88% позитивних оглядів у Steam.

Обидві гри оселилися у вкладці з безкоштовними пропозиціями на тиждень - роздача завершиться 29 червня о 18:00 по Києву. Слідом на їхнє місце прийде тактична RPG The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos.

Коментарі
Вибір емоджі