4

Вийшов сюжетний трейлер Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Події Shadow of the Erdtree розгорнуться в землях Тіней, де гравцям належить пройти по стопах Мікелли Неомраченого. Під час своєї пригоди гравці дізнаються історію королеви Маріки і з'ясують, чому Мікелла вирушив на її пошуки. Розробники пообіцяли історію, "повну драм та інтриг, яка нікого не залишить байдужим".

Мікелла Милосердний говорив про початок. Про спокусу. І зраду. Ось вони - витоки всього золотого.
Але разом із золотом народилася і тінь. І почалася невидима війна, про яку ніколи не складуть пісень. Різанина, де немає місця ні милості, ні честі. Тиранія полум'я Мессмера.
І ось Мікелла Великодушний вирішив зректися всього: золотої плоті, зору і навіть своєї долі. Але ми не відступимо. Ми підемо за ним. Підеш із нами?

Що буде нового в Shadow of the Erdtree

Нагадаємо, Shadow of the Erdtree називають найбільшим аддоном в історії FromSoftware. Ви потрапите в нову локацію - землі Тіней, які за розміром перевершують Лімгрейв. Обіцяють нових ворогів, босів, свій аналог битви з Міленією і навіть ще одну варіацію отруйних боліт. Доповнення досить складне - туди рекомендують йти ближче до фіналу основної гри.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree стартує 21 червня на всіх платформах.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
22.05.2024, 09:12

Трейлер топчик, але сподіваюсь окрім Месмера, Ходячого вогнища та чувака у костюмі лева ще будуть інші боси))) Ну і ще у трейлери показали купу NPC, які ще й начебто заодно з головним героєм, а не намагаються якимось новим чином знищити Золотий порядок

Reply

Відповісти