4

Fortnite в стилі LEGO, рекорд та інші івенти

Нова колаборація дасть змогу зіграти в "королівську битву", оформлену в стилі LEGO. Персонажі перетворяться на знаменитих пластикових чоловічків, а всі інструменти і споруди, наприклад, кирки, барикади і будівлі, нагадуватимуть конструктор. При цьому бойові дії відбуватимуться на новій карті.

Скіни Fortnite LEGO з емоціями

Також вийшло відео яке демонструє те, що скіни LEGO можуть використовувати емоції.

Fortnite LEGO Skins

Зіграти у Fortnite у стилі LEGO можна буде вже 7 грудня. Це буде окремий режим, доступний із головного меню "королівської битви".

Rocket Racing Fortnite

Далі, 8 грудня, всередині Fortnite з'явиться Rocket Racing від студії Psyonix, яка створила Rocket League. Це надшвидкісні аркадні перегони з дрифтом, польотами і прискореннями, в яких гравцям доведеться змагатися між собою на безлічі трас. Перед запуском Rocket Racing представлять на церемонії The Game Awards 2023.

Повний трейлер усіх подій у Fortnite прикріплюю нижче.

Fortnite: новий рекорд - 100 мільйонів гравців у листопаді

Компанія Epic Games оголосила про новий рекорд, поставлений шалено популярною Fortnite. У соціальних мережах розробники повідомили, що в листопаді в "королівську битву" зіграло 100 мільйонів осіб. Нагадаємо, що нещодавно Fortnite досягла ще одного важливого значення - у гру одночасно зайшло 44 мільйони людей.

100 мільйонів у Fortnite

Epic Games подякувала шанувальникам за підтримку і зазначила, що аудиторія Fortnite продовжує збільшуватися.

Коментарі
Вибір емоджі