8

Безкоштовні ігри PlayStation Plus лютий 2024

У лютому будуть доступні: Foamstars, Rollerdrome та Steelrising будуть доступні для передплатників PlayStation Plus з вівторка, 6 лютого, до понеділка, 4 березня. Розглянемо кожну гру детальніше.

Список безкоштовних ігор PS Plus Essential у лютому 2024

PlayStation Plus лютий 2024

Foamstars | PS4, PS5

Foamstars

Foamstars - новий онлайн-шутер для вечірок 4v4. Використовуйте піну для побудови місцевості, створюючи слизькі поверхні для швидкісного серфінгу по арені, допомагайте захищатися від ворожих атак або створюйте вигідні точки для знищення супротивників. Вибирайте з вигадливого і барвистого складу спортсменів і змагайтеся в декількох ігрових режимах.

Дата виходу: 6 лютого 2024

Rollerdrome | PS4, PS5

Rollerdrome

Від визнаної критиками студії Roll7 виходить високооктановий шутер від третьої особи, не схожий на жоден інший. У жорстокому кривавому спорті, Rollerdrome, готуйтеся до віртуозного бою з плавними рухами у виразному ретро-майбутньому. Домінуйте зі стилем у цьому напруженому гібриді шутера та скейтера, де вбивства дарують здоров'я, а трюки з забиванням цвяхів забезпечують вам боєприпаси. Чи зможете ви стати наступним чемпіоном роллердрому?

Дата виходу: 16 серпня 2022

Оцінка на Metacritic: 79/100 від критиків та 7.3/10 від гравців

Steelrising | PS5

Steelrising

Дія цієї рольової гри розгортається в Парижі альтернативної історії, де Французька революція була придушена армією роботів. Боріться та досліджуйте вулиці, дахи, квартали та замки в ролі Aegis, таємничого шедевра автоматики. Беріть участь у безжальних і напружених боях проти технологічних чудес, які є настільки ж складними, наскільки й невблаганними.

Дата виходу: 8 вересня 2022

Оцінка на Metacritic: 72/100 від критиків та 7.7/10 від гравців

Пробна версія Marvel's Spider-Man 2 для передплатників PlayStation Plus Premium/Deluxe

Також у цей сезон святого Валентина, передплатникам PlayStation Plus Premium/Deluxe дадуть тимчасовий доступ до Marvel's Spider-Man 2.

Marvel's Spider-Man 2

Відчуйте смак життя Пітера Паркера та Майлза Моралеса, коли вони мандрують містом і стикаються з різними лиходіями. Як член PlayStation Plus Premium, ви отримаєте доступ до гри Marvel's Spider-Man 2 з 2-годинною пробною версією, яка розпочнеться 6 лютого. Трофеї та прогрес, отриманий у цьому випробуванні, будуть збережені, якщо ви вирішите придбати повну версію гри.

Нагадую, що зараз останній шанс завантажити січневі щомісячні ігри про які ми писали раніше.  

Користувачі PlayStation Plus мають час до 5 лютого, щоб додати до своєї бібліотеки A Plague Tale: Requiem, Evil West та Nobody Saves the World до своєї ігрової бібліотеки.

Коментарі
Вибір емоджі