6

Безкоштовні ігри PS Plus травень 2024

Компанія Sony опублікувала список ігор PS Plus на травень 2024 року. Згідно з повідомленням на PlayStation Blog, активні передплатники PlayStation Plus Essential, Extra і Premium зможуть отримати доступ до чотирьох ігор. Розглянемо кожну гру детальніше. Нагадаємо, що ps plus essentials це звичайний пс + у минулому.

Список безкоштовних ігор PS Plus Essential у травні 2024

Безкоштовні ігри ps plus травень 2024

EA Sports FC 24 Standard Edition | PS4, PS5

EA Sports FC 24 буде безкоштовною у пс плюс у травні 2024

EA Sports FC 24 знаменує собою початок майбутнього футболу. Побудована на основі інновацій та автентичності, відчуйте себе ближче до гри в найбільш наближеному до футбольного досвіду з найкращими гравцями найбільших клубів, ліг та змагань по всьому світу. Відчуйте неперевершену реалістичність у кожному матчі завдяки трьом передовим технологіям: HyperMotionV, PlayStyles, оптимізованому Opta, та вдосконаленому Frostbite Engine. З більш ніж 19 000 повністю ліцензованих гравців, 700 командами та 30 лігами, включаючи чоловічу та жіночу Лігу чемпіонів УЄФА, EA Sports FC 24 забезпечує неперевершену достовірність на футбольному полі.

Дата виходу: 29 вересня 2023

Ghostrunner 2 | PS5

Ghostrunner 2 буде безкоштовною для підписників пс + у травні 2024

Виживіть у постапокаліптичному кіберпанковому майбутньому в Ghostrunner 2, напруженій і захоплюючій грі від першої особи, яка ґрунтується на швидкому темпі дії оригіналу. Як і раніше, це сценарій вбивства з одного удару: пробивайтеся крізь ворогів, не отримуючи шкоди собі. Але в цьому сиквелі з'явилися численні бойові поліпшення, нелінійні рівні зі складними мотоциклетними ділянками і нові захоплюючі режими. Ваші нові навички дозволяють вам бути більш креативним і брати участь навіть у найскладніших сутичках з більшою доступністю... однак, ваші вороги поводяться унікально залежно від використаних навичок, забезпечуючи новий виклик з кожною наступною зустріччю. Досить приємно бачити відносно нову гру у підписці пс плюс за травень 2024.

Дата виходу: 29 вересня 2023

Tunic | PS4, PS5

В підписку ps plus додадуть гру tunic у 7 травня 2024

Досліджуйте ворожий і складно пов'язаний світ тінистих лісів, розлогих руїн і лабіринтових катакомб у цій стильній ізометричній пригоді. Відкрийте для себе заховані скарби та секретні техніки, які допоможуть вам на вашому шляху. Зіткніться з колосальними звірами та меншими ворогами глибоко під землею, високо над хмарами та у ще більш дивних місцях. Всі вони перевірять ваші знання технічного бою, коли ви сміливо ухилятиметеся, блокуватимете, парируватимете та завдаватимете ударів, щоб перемогти їх. Зберіть відсутні сторінки посібника, переповнені підказками та оригінальними повнокольоровими ілюстраціями.

Дата виходу: 27 вересня 2022

Destiny 2: Lightfall | PS4, PS5

Доповнення для Destiny 2 стане доступним підписникам ps + у травні 2024

Це доповнення для Destiny 2 перенесе Вартових на Нептун, де вони відкриють для себе неоновий мегаполіс, не схожий на все, що ви підривали в Destiny 2 раніше. Зустріньтеся з Хмарними Мандрівниками, приєднайтеся до боротьби з Тіньовим Легіоном і запобігайте спустошенню в технологічно просунутому таємному місті Неомуна. Озбройтеся новими нагородами та розблокуйте нові темні сили з новим підкласом "Пасмо": проносьтеся містом з новою швидкістю, перестрибуючи з будівлі в будівлю. Кожен клас може використовувати цю нову стихію, але тільки ви можете створити ідеальну комбінацію.

Дата виходу: 28 лютого 2023

Також нагадуємо про останній шанс завантажити квітневі ігри. До 6 травня у власників PlayStation є час, щоб додати Immortals of Aveum, Minecraft Legends та Skul: The Hero Slayer до своїх ігрових бібліотек.

Коментарі
Вибір емоджі
User Avatar
evdon3
07.05.2024, 08:35

Вже 7 число, а ігр ще нема🤔 Чи вони в якійсь певній годинні з'являться?

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
07.05.2024, 11:07

Вже мають бути доступними) Зазвичай після обіду нові ігри з'являються

Reply

Відповісти

User Avatar
evdon3
07.05.2024, 15:18

Вже є, велике дякую

Reply

Відповісти