10

Інсайдер: Sony готує PS Vita 2

Інсайдер вважає, що нова портативна консоль може отримати спеціальний APU від AMD. PS4 і PS5 також оснащені цими чіпами, а компанії щільно співпрацюють одна з одною з питань заліза. Передбачається, що пристрій зможе без проблем запускати ігри з бібліотеки PlayStation 4 і підтримувати більшість тайтлів для PlayStation 5.

Можливі плани Sony стосовно PS Vita 2

Зазначається, що чіп може отримати 18 CU і працювати на частоті близько 1,8 ГГц. Передбачається, що консоль зможе нативно запускати всю бібліотеку ігор для PS4. При цьому тайтли з PS5 теж повинні працювати, але їх доведеться додатково оптимізувати. 

У найближчі роки виходу нової Vita чекати не варто. Наразі проєкт знаходиться на ранній стадії розробки і може взагалі не дожити до комерційної реалізації. Як альтернатива, нова портативка може позиціюватися як частина сімейства PlayStation 6, тобто її могли б просувати, як портативну альтернативу основної консолі. При такому сценарії чекати виходу PS Vita 2 доведеться ще довше. 

Хоча, все це лише чутки, сенс у всьому цьому дійсно є. По-перше, Sony має успішний досвід у створенні портативних консолей. По-друге, з моменту виходу PS Vita в 2012 році ринок змінився. Nintendo та Valve зі своїми Switch і Steam Deck довели, що попит на портативний геймінг є. Та й геймери давно чекають анонсу повноцінної портативної PlayStation.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
06.02.2024, 10:17

Дуже класна річ, особливо нативна підтримка ігор для PS4 👍

Reply

Відповісти