3

Офіційно: Call of Duty: Black Ops 6 вийде в Xbox Game Pass та офіційний трейлер гри

Автори нової частини Call of Duty почали тизерити гру 22 травня. Офіційний анонс Black Ops 6 відбувся наступного дня - зображення, присвячені наступному шутеру, а також повна назва з'явилися у випуску газети USA Today.

Повноцінна презентація гри запланована на 9 червня. Очікується, що реліз Call of Duty: Black Ops 6 відбудеться восени 2024-го, однак точна дата релізу нової частини шутера невідома.

Раніше видання Wall Street Journal заявило, що Microsoft готова відпустити новенький «Поклик боргу» в Game Pass. Багато експертів і аналітиків вважають, що поява Black Ops 6 у передплаті позитивно вплине на кількість абонентів Game Pass - сервіс останнім часом практично не приваблює нових клієнтів. Нагадаємо, кожна з попередніх частин франшизи за традиційного типу продажів із цінником по 60-70 доларів приносила Activision захмарні суми. Щоб хоч якось заробити на релізі Black Ops 6 на ПК і Xbox, ігровий підрозділ Microsoft може підвищити вартість підписки або запровадити новий дорожчий тариф.

Перший трейлер Call of Duty: Black Ops 6

Activision представила перший трейлер наступної Call of Duty. Ми знову занурюємося у світ конспірології: «Якщо шукайте правду, подивіться в темряву», - свідчить слоган Black Ops 6.

Втім, яка саме теорія змови чекає на нас цього разу, у свіжому трейлері безпосередньо не говорять. Нам лише показують уривки з інтерв'ю, де люди кидаються багатозначними фразами на кшталт: «Поки ми завойовуємо вашу довіру, світ навколо вас руйнується».

Ходять чутки, ніби в Black Ops 6 збираються обіграти теракт 11 вересня. Очевидних вказівок на це трейлер не дає, але в людях вгадуються риси реальних історичних особистостей відповідного періоду - Білла Клінтона, Маргарет Тетчер і Саддама Хусейна. Наприкінці пропонують дочекатися світової прем'єри, яка відбудеться 9 червня - у рамках Xbox Games Showcase.

Платформи і дата релізу не розкриваються. Очікується, що сюрпризів не буде - Black Ops 6 вийде на стику жовтня і листопада на ПК, PS4, PS5, Xbox One і Xbox Series.

Коментарі
Вибір емоджі