7

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name: перші оцінки

Критикам гра припала до душі: і на Opencritic, і на Metacritic середня оцінка проекту склала 79/100 балів. 81% критиків порекомендував Like a Dragon Gaiden до проходження.

Оцінка Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name на Opencritic Оцінка Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name на Metacritic

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name: відгуки журналістів

Більшість журналістів дійшли висновку, що гра безумовно сподобається фанатам серії. Тут є все, що так люблять шанувальники: і різноманітні міні-ігри, і величезна кількість різнопланового контенту, і приємна бойова система. А ось сюжет, як пишуть, підкачав.

The Man Who Erased His Name за словами журналістів займає близько 10-15 годин на проходження, і близько 30 годин, якщо ви вирішите "закрити" її на 100%. Через це дехто вважав проєкт своєрідним аперитивом перед Like a Dragon: Infinite Wealth, що виходить скоро.

Гравцям Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name буде доступна починаючи з 9 листопада 2023 року. Пройти її можна буде на PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5 і PS4.

Коментарі
Вибір емоджі