4

Вийшла в продаж Manor Lords - найочікуваніша гра в Steam

Містобудову Manor Lords додали в бажане Steam понад 3 млн разів. 

На момент написання новини в Manor Lords дуже позитивні відгуки користувачів - 90%. Гра проходила етапи закритого тестування, тому в деяких власників уже набігло по сотні годин або й більше.

Відгуки гравців про Manor Lords

Один із користувачів пише, що Manor Lords - гра тієї породи, які з'являються всього раз на покоління. Деякі геймери зазначають, що тут бракує виразного навчання, стратегічна частина не працює як треба і взагалі потрібне полірування, але загалом відгуки світяться позитивом.

Стартовий онлайн у Manor Lords теж захмарний - понад 170 000 осіб одночасно і шосте місце в топ-100 Steam на момент написання новини. Manor Lords стала найпопулярнішим релізом видавництва Hooded Horse. Раніше воно брало під своє крило Against the Storm, Xenonauts 2, Terra Invicta, Old World і Workers & Resources: Soviet Republic.

manor-lords

Про що Manor Lords

Manor Lords - середньовічний містобуд, за прискіпливістю схожий на Anno: тут теж потрібно стежити за великою кількістю ресурсів і вибудовувати складні виробничі ланцюжки. Крім того, є зміна пір року, забудова не за сіткою, торговельні шляхи, можливість прогулятися поселенням з видом від третьої особи і стратегічні бої, де ви керуєте військами на кшталт Total War (хоча рівня Total War все-таки чекати не варто, попереджає розробник).

Розробку Manor Lords почала всього одна людина з підтримкою від зацікавлених через Patreon. Але соло-розробку практично нічого не видає: у грі застосовується фотограмметрія, захоплення рухів, симуляція руйнувань та інші технології, які зазвичай не характерні для проєктів від авторів-одинаків.

Manor Lords доступна через Steam, GOG, Epic Games Store і PC Game Pass. До 10 травня діє знижка 25%. Є переклад українською.

Очікується, що ранній доступ триватиме близько року, але все залежить від того, наскільки сильно змінюватиметься геймдизайн після відгуків гравців.

Коментарі
Вибір емоджі
Opdeit
Opdeit
02.05.2024, 09:02

Вона найочікуваніша тому що більше немає у що грати з нового.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
02.05.2024, 11:58

Мені, як шанувальнику містобудівних ігор, гра виглядає дуже цікаво, шкода лише що зараз немає на чому її пограти :(

Reply

Відповісти