4

ЗМІ: Call of Duty 2024-го з'явиться в Game Pass

Вийде, що Call of Duty вперше відвідає Game Pass, а грошова перепона для входу в нову частину прямо на релізі значно знизиться - не $70, а всього $11, вартість Game Pass на один місяць. Інші Call of Duty не добираються до такої низької планки навіть на розпродажах через кілька років.

Можливі зміни в Game Pass 

Втім, Wall Street Journal не розкриває подробиць: може, в Game Pass з'явиться не вся гра, а, скажімо, тільки мультиплеєр. А може, Microsoft представить дорожчу версію підписки і випустить Call of Duty тільки там - на якісь зміни у форматі Game Pass натякають інсайдери.

Як передбачали деякі інсайдери, Xbox зараз дуже потребує джерел доходу, щоб відбити дороговартісну купівлю Activision Blizzard, і викладати Call of Duty в Game Pass їй невигідно - нові частини серії стабільно входять до топу за прибутковістю за рік і приносять величезні гроші за традиційною моделлю продажів. З іншого боку, зростання передплатників Game Pass сильно сповільнилося, і Call of Duty його напевно сильно "бустане".

Нагадаємо, що в Call of Duty 2024-го очікуються інновації в одиночній кампанії: уперше в серії має з'явитися повноцінний відкритий світ на кшталт Far Cry. Велика презентація нової частини має відбутися 9 червня відразу після Xbox Games Showcase.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
20.05.2024, 13:47

Я ж правильно розумію, що це стосується і Game Pass для ПК? Чи у нього завжди однакові ігри, як на консолях так і на ПК?

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
20.05.2024, 14:25

Вони різні)

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
20.05.2024, 15:57

Дуже шкода(

Reply

Відповісти