5

Офіційний арт і злиті скріншоти Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Купою знімків екрана поділився один із користувачів південнокорейського форуму Ruliweb. Він відвідав виставку Play Expo в місті Коян, де на великому екрані Bandai Namco демонструвала зображення з доповнення для Elden Ring. На них зображені мальовничі локації, частину з яких можна було помітити в недавньому трейлері.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Elden Ring: Shadow of the Erdtree Elden Ring: Shadow of the Erdtree Elden Ring: Shadow of the Erdtree Elden Ring: Shadow of the Erdtree Elden Ring: Shadow of the Erdtree Elden Ring: Shadow of the Erdtree

За словами автора фотографій, багатьох журналістів і блогерів запрошували на спеціальну подію, де вони зможуть раніше доторкнутися до розширення. Прев'ю-івент відбудеться на вихідних, тож можна розраховувати на свіжі подробиці або навіть витоки.

FromSoftware про DLC Elden Ring

Девелопери називають Elden Ring: Shadow of the Erdtree найбільшим доповненням в історії FromSoftware. Воно перенесе гравців у землі Тіней, де доведеться зіткнутися з новими ворогами, босами тощо. Попередні замовлення вже відкриті. У студії зазначили, що в Deluxe Edition і Premium Bundle включені цифровий артбук і саундтрек із понад 30 композиціями з аддона.

Shadow of the Erdtree вийде 21 червня на ПК (Steam), PlayStation і Xbox.

Коментарі
Вибір емоджі