5

Paradox скасувала "вбивцю Sims" Life by You

Реліз гри в ранньому доступі мав відбутися ще тиждень тому, але проєкт спочатку було перенесено на невизначений термін, а тепер і зовсім скасовано. Після кількох переносів Paradox все ж таки вирішила остаточно скасувати симулятор життя Life by You, який автори проєкту позиціонували як "вбивцю Sims".

Чому скасували Life by You 

Згідно із заявою авторів Life by You, вони проаналізували поточний стан гри і дійшли висновку, що вона далека від релізної версії. У компанії визнали, що витратили занадто багато часу на створення "лайфсиму", при цьому його статус залишається невизначеним. У зв'язку з цим у Paradox Interactive вирішили відмовитися від подальшої роботи над проєктом.

Автори Life by You позиціонували гру як амбітну альтернативу The Sims. Вони планували, що в їхньому симуляторі життя не буде завантажувальних екранів, з'явиться можливість вільно переміщатися по відкритих локаціях, широкі опції з проєктування світу і підтримка просунутих модів. Керівником розробки Life by You виступав Род Хамбл - геймдизайнер The Sims 2 і колишній віце-президент корпорації Electronic Arts.

Зрештою, наша робота полягає в тому, щоб випускати веселі, цікаві та складні ігри, і кожне наше рішення має ухвалюватися з урахуванням цього. Коли ми робимо це правильно, ми відпрацьовуємо наш хліб. То як же нам гарантувати, що це не повториться знову? Чесно кажучи, немає жодних реальних гарантій.
Маттіас Лілья, заступник генерального директора Paradox Interactive
Коментарі
Вибір емоджі
Opdeit
Opdeit
19.06.2024, 05:37
(відредаговано)

Парадокси викликають тільки негатив, невже ще є люди які купують їх ігри а точніше DLC так як ігор вони майже не випускають а доять те що є. Не дивно чому саме Sims їх зацікавив. Почитав їх відповіді на форумі щодо укр мови це жестяк.

Reply

Відповісти

User Avatar
Zikfrid
25.06.2024, 17:07

А що саме там відповіли?

Reply

Відповісти