6

Безкоштовні ігри PlayStation Plus грудень 2023

Нещодавно став відомим список ігор, які отримають підписники PlayStation Plus рівнія Essentials та вище у грудні 2023. Нагадаю, що пс плюс рівня Essentials - це базова підписка playstation, яка заміняє собою звичайну стару підписку пс+. Крім підписників рівня Essentials, ігри також отримають власники білльш просунутих рівнів, як от Extra та Deluxe (Premium).

Ігри грудня 2023 в ps plus стануть доступними дл завантаження вже 5 грудня.

Список безкоштовних ігор PS Plus Essentials у грудні 2023

Безкоштовні ігри пс плюс грудень 2023

Нижче ви можете ознайомитись з списком ігор, які стануть доступні безкоштовно підписникам ps plus у груднв 2023:

  • Lego 2K Drive
  • Powerwash simulator
  • Sable

Далі я трохи більш детально розповім про кожну з ігор, включаючи дату релізу та оцінку.

Lego 2K Drive

Як можна здогадатися з назви та прев'ю відео, Lego 2k Drive це гоночна гра у стилістиці всім відомого конструктору лего. 

Дата виходу: 14 травня 2023

Оцінка на Metacritic: 73/100 від критиків та 5.5/10 від гравців

Powerwash simulator

Зніміть напругу з симулятором PowerWash! Змийте свої турботи під заспокійливі звуки води під високим тиском. Увімкніть мийку та змийте кожну пляму бруду та жиру, яку тільки зможете знайти, і все це з простим задоволенням від миття до блискучого блиску.

Дата виходу: 14 липня 2022

Оцінка на Metacritic: 75/100 від критиків та 6.6/10 від гравців

Sable

Вирушайте в унікальну та незабутню подорож і проведіть Сейбл через її Планерування - обряд переходу, який проведе її через безкраї пустелі та заворожуючі пейзажі, увінчані залишками космічних кораблів та стародавніми чудесами.

Досліджуйте дюни на своєму ховербайку, долайте монументальні руїни та зустрічайтеся з іншими кочівниками, розкриваючи давно забуті таємниці та дізнаючись, хто вона насправді за своєю маскою.

Завдяки унікальному художньому стилю та оригінальному саундтреку від Японського сніданку, пориньте у світ Соболя та досліджуйте все у власному темпі. У цьому світі є багато такого, що тільки й чекає на відкриття. Не бійтеся. Не бійтеся.

Дата виходу: 23 вересня 2021

Оцінка на Metacritic: 76/100 від критиків та 7.0/10 від гравців.

Коментарі
Вибір емоджі