4

PS5 - найприбутковіше покоління PlayStation. Sony поділились статистикою про PlayStation 5

Нещодавно компанія Sony поділилась деякою статистикою про покоління PlayStation 5. З найбільш цікавого - теперішнє покоління є найприбутковішим, а кількість гравців на PlayStation 4 та PlayStation 5 зрівнялась.

Далі розберемо звіт детальніше, та подивимось, чим ще здивує консоль від Sony.

До речі, якщо ви власник PS5, або плануєте купувати консоль найближчим часом, рекомендую ознайомитись з нашими статтями з фішками консолі, а також з найкращими ексклюзивами PS5.

PlayStation 5 - найприбутковіше покоління

PlayStation 5 - найприбутковіше покоління

Як видно з графіка, за 4 роки покоління ПС 5, консоль та сервіси навколо неї принесли Sony операційний прибуток у розмірі 10 млрд. У той час як також успішне покоління PS4, принесло всього 9 млрд за 7 років.

Кількість активних гравців на PS5 та PS4 зрівнялось

Кількість активних гравців на PS5 та PS4 зрівнялось

А ось покоління PS4 починає відходити у минуле. Наразі кількість активних користувачів на PS4 та PS5 майже однакова. Гравці все більш активно переходять на наступну приставку компанії. Загальні продажі PS5, до речі, сягнули 56 мільйонів консолей.

У звʼязку із цим, гравцям на паст гені варто все менше розраховувати на те, що нові ігри будуть виходити на їхній системі. Безумовно, ігри від сторонніх видавців та інді будуть продовжувати виходити, та й деякі ігри від PlayStation Studios також, але все більше ігор будуть виходити на теперішньому поколінні, що безповоротно.

Також на пс 5 власники грають активніше. При тому, що кількість активних користувачів на обох поколіннях однакова, на PS5 геймери проводять на 70% більше часу.

Коментарі
Вибір емоджі
Opdeit
Opdeit
03.06.2024, 06:09

Це PS3 така збиткова? Чи я щось не розумію.

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
03.06.2024, 06:15

Ну взагалі так, PS3 була збитковую для Sony. Якщо я не помиляюсь, то на виході Sony втрачали 200$ з кожної проданої консолі, при ціні в 500$

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
03.06.2024, 14:47

Хочу PS5 Pro, це буде друга консоль в житті, першою була PS1 ще в дитинстві)

Reply

Відповісти