7

Ремастер Red Dead Redemption реальний

У свіжому випуску подкасту Sacred Symbols, колишній редактор видання IGN Колін Моріарті розповів про це.
За його словами, незважаючи на провал збірки Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, поліпшене перевидання першої RDR ніколи не скасовували, однак Rockstar Games вирішила виділити розробникам більше часу та бюджету на виробництво, щоб не повторити минулих помилок і надати фанатам продукт, на який вони давно чекають.

Докази розробки ремастеру Red Dead Redemption

Моріарті бачив докази, які вказують на те, що Red Dead Redemption Remastered справді існує, і заявив, що офіційний анонс проєкту очікується найближчим часом - можливо, вже в серпні. Дати виходу, платформ і деталей поки немає.

Я можу з упевненістю заявити, що бачив підтвердження того, що ремастер RDR 1 реальний. Я не думаю, що вам потрібно це доводити, але у мене є людина, яка зв'язалася зі мною і показала дещо, що абсолютно точно вказує на те, що ця гра дійсно буде випущена. Ймовірно, анонс уже не за горами - можливо, навіть у серпні. Південнокорейське рейтингове агентство не просто так оцінює ігри. Вони оцінюють те, що їм надано.
Колін Моріарті

Раніше передбачуваному ремастеру Red Dead Redemption присвоїли віковий рейтинг у Південній Кореї, а потім на готовність Rockstar випустити оновлену версію свого вестерну натякнули іконки досягнень гри в Rockstar Games Social Club, які були замінені зображеннями більш високої якості. Крім того, незадовго до цього компанія оновила права на домен веб-сайту RDR.

Коментарі
Вибір емоджі