6

Ремейки двох перших Max Payne готові до виробництва

У документі вказані не тільки різного роду цифри, а й інформація про майбутні ігри студії, а також ті, що вже вийшли. Наприклад, ремастер Alan Wake нарешті окупився.

Звіт Remedy Entertainment: основні тези

  1. За вказаний період багато фінансових показників продовжили своє падіння. Наприклад, з початку року виручка обвалилася на 21,1%, склавши 23,6 мільйона євро проти 30 мільйонів роком раніше. Усе через те, що компанія вкладала більше коштів у розробку своїх проєктів, ніж будь-коли.
  2. Генеральний директор студії Теро Віртала відзначив високі оцінки Alan Wake 2, проте її фінансові показники він коментувати не став: "Гра вийшла лише чотири дні тому, тому ще занадто рано робити висновки про комерційний успіх".
  3. Remedy продовжує займатися наступними тайтлами: Control 2, ремейком Max Payne та Max Payne 2, грою-сервісом із робочою назвою Condor і фрітуплейним кооперативним шутером із кодовою назвою Vanguard.
  4. Control 2, як і раніше, перебуває на етапі підтвердження життєздатності концепту. Вона не просунеться далі протягом ще щонайменше кількох кварталів, але фахівці вже помітно просунулися в дизайні та створенні білда. За словами Віртали, у команди амбітні плани на сиквел.
  5. Кооперативна багатокористувацька Condor, дія якої відбувається у всесвіті Control, готова перейти на стадію повноцінного виробництва. "Ми зібрали цінні відомості про створення ігор-сервісів, тож тепер ми маємо змогу зробити кращий проєкт, який притягуватиме геймерів протягом багатьох років", - розповів керівник.
  6. Фритуплейний кооп-шутер Vanguard може покинути етап перевірки концепції наприкінці 2023 року. Поки Remedy обговорює наступні кроки з Tencent - сторони оголосили про співпрацю ще 2021 року.
  7. Ремейки двох перших Max Payne теж готові до початку повноцінної розробки. Як висловився Віртала, колектив визначився зі стилем і масштабом проєктів.
  8. Ремастер Alan Wake вийшов ще в жовтні 2021-го, але відбив витрати на виробництво і маркетинг тільки в третьому кварталі 2023-го.

Частину девелоперів Alan Wake 2 вже перенаправили на згадані вище проєкти. Ті, що залишилися, продовжать працювати над оновленнями і двома DLC для другої частини. "Alan Wake 2 поклала початок низці з безлічі чудових релізів, які вийдуть завдяки нашій мультипроєктній моделі, створеній протягом кількох років", - підсумував генеральний директор.

Коментарі
Вибір емоджі