4

Відгуки про DLC для Elden Ring

Середня оцінка DLC на OpenCritic - 94/100, Metacritic - 95/100 (PS5). За словами рецензентів, Shadow of the Erdtree розрахована на затятих шанувальників творчості FromSoftware - на них чекає свіжа порція Elden Ring, здатна кинути виклик навіть ветеранам соулслайків. Розробники не ставили геймплейних або наративних експериментів і просто зробили те, що вміють найкраще, - ще одну захопливу пригоду.

Оцінки Shadow of the Erdtree

Checkpoint Gaming — 10/10

Shadow of the Erdtree не тільки доповнює лор і геймплейні механіки Elden Ring, а й збагачує гру атмосферним оповіданням і вивіреним дизайном світу. Аддон запрошує гравця в небезпечну подорож світом Тіней і обіцяє захопливу пригоду з фірмовою сумішшю виклику і першовідкриття. На виході вийшов один із найкращих творів FromSoftware, що увібрав у себе всі особливості Elden Ring і навіть більше.
Checkpoint Gaming

Gaming Instincts — 10/10

Shadow of the Erdtree - чудове завершення Elden Ring. Тут є все, що вам сподобалося в оригіналі, чи то дослідження мальовничих локацій із крутим взаємопов'язаним дизайном, чи то пошуки того самого пейзажу, який можна просто розглядати, захоплюючись розмахом. Ви зустрінете чимало складних босів, зокрема побічних. Ви виявите нові білди, предмети, види зброї, напарників, що викликаються, і магію для поточного і наступних проходжень.
Gaming Instincts

GamingTrend — 85/100

Мені і радісно, і сумно від того, що Shadow of the Erdtree - перше й останнє доповнення для Elden Ring. З одного боку, це майстерно виконана пригода, що розширює базову гру, а з іншого - його нудний фінальний бос залишає бажати кращого. Як би там не було, аддон безумовно заслуговує на увагу, якщо ви жадаєте ще більше Elden Ring.
GamingTrend

Push Square — 8/10

Замість того щоб представити нові способи взаємодії з грою, Shadow of the Erdtree пропонує знайомий контент у дусі того, що ви полюбили два роки тому. Цього достатньо, щоб вважати розширення феноменальним, однак важко позбутися відчуття, що ти повторюєш завчені дії. Завдяки новому регіону, свіжому набору босів і додатковому лору, Elden Ring стала ще масштабнішою, причому набагато.
Push Square

Kakuchopurei — 70/100

Це велике доповнення вводить в і без того сувору Elden Ring ще більше прекрасної жорстокості та рольових заруб. Shadow of the Erdtree покликане випробувати витримку хардкорної аудиторії і не поспішає послаблювати хватку. Аддон не змінить вашої думки про підхід FromSoftware до зачистки підземель - або вчися, або йди, і в Shadow of the Erdtree компанія не стала відмовлятися від цього посилу.Новинки доповнення, так само як і епічні битви з босами, так само грандіозні та складні - настільки, що необов'язковий бій з Маленією (в обох формах) з базової гри, можливо, здасться вам легкою прогулянкою.
Kakuchopurei

Shadow of the Erdtree стартує 21 червня.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
19.06.2024, 17:07

Нетерпляче чекаю, коли ж таки зможу пограти🤩 Але доведеться трішки почекати, бо затримують платню😅 Буде тупо так само як з релізом. Думав 25-го лютого тупо одразу залечу і всі вихідні буду грати, але доля вирішила інашке Тут така сама ситуація виходить XD

Reply

Відповісти