2

The Sims 5 буде умовно-безкоштовною

Одним із перших на оголошення звернув увагу користувач із ніком TheHenfordHen. З тексту вакансії на пост глави з монетизації та ринку для Project Rene можна зрозуміти, що п'яту The Sims поширюватимуть за умовно-безкоштовною моделлю, а також до неї прикрутять внутрішньоігровий магазин. Додатки та розширення доведеться купувати окремо.
Прикріплюю опис вакансії.

Вакансія на Project Rene

Чому для The Sims 5 обрали фрітуплей

Таку ж схему зараз використовують у The Sims 4. Спочатку симулятор був платним, але в жовтні 2022-го його базову версію перевели на фрітуплей. Цей крок значною мірою вплинув на успіх "четвірки". Тож не дивно, що для Project Rene обрали подібну модель поширення.

Також в описі вакансії зазначено, що кандидату належить максимізувати дохід у довгостроковій перспективі та просувати ідею гри-сервісу на всіх платформах, серед яких ПК, мобільні пристрої та консолі.

Поки що наступна частина The Sims перебуває на ранньому етапі виробництва - дати виходу в неї немає. Тим часом "четвірка" скоро отримає розширення з кіньми, ранчо та іншим.

Коментарі
Вибір емоджі
IWantToP3myself
IWantToP3myself
20.07.2023, 12:08

Ну, справи це не змінить. Все одно гра буде обрізана на початку, але постійно будуть виходити оновлення з контентом по 200 грн, так що платно усе одно.

Reply

Відповісти