8

У Switch 2 буде найбільший екран в історії Nintendo

Ось що повідомляє видання Bloomberg:

  • Діагональ екрана нової консолі Nintendo становить 8 дюймів. Це найбільший дисплей в історії компанії: наприклад, у Switch OLED він був 7 дюймів, у базової Switch і Wii U - 6,2 дюйма, а у Switch Lite - 5,5 дюйма.
  • Екран знову будується на технології LCD, як базова Switch і Switch Lite.
  • Запуск консолі очікується восени 2024-го.

Рекція Nintendo на Switch 2

Офіційно Nintendo відмовляється коментувати чутки і не визнає існування спадкоємиці Switch. Але чуток ходить занадто багато: різні розробники то кажуть, що вже працюють над іграми для Switch 2, то стверджують, що бачили характеристики консолі за закритими дверима. Інсайдери навіть почали зливати, які ігри з'являться на Switch 2.


Нагадаємо, що цього року також очікується оновлена лінійка консолей Xbox: про це повідомляли злиті внутрішні презентації, які Microsoft сама випадково виклала в Мережу. Тож, можливо, наприкінці 2024-го на нас знову чекає битва виробників, які битимуться за залучення користувачів саме на свою нову консоль.

Коментарі
Вибір емоджі
MrApple561
MrApple561
27.01.2024, 12:44

Свічу вже давно потрібно було оновитися. Так, вони все ще роблять класні ігри під нього, але з більш потужним залізом була б можливість не тільки, робити ще кращі свої власні ігри, а й "імпортувати" більше ігор сторонніх розробників, чи хоча б зробити їх більш грабельними :) Сподіваюсь, з оновленням XBox "порти" на ПК не стануть знову привілеєм власників супер-топ відеокарт

Reply

Відповісти