6

Тизер нової частини Mass Effect

На відео показано нового персонажа, який повільно крокує до містка космічного корабля. Жінка (схоже на те) одягнена в шолом та плащ із логотипом N7.

Логотип N7

Схоже саме цей персонаж матиме велике значення в п’ятій за ліком великій грі франшизи Mass Effect, яка скорше за все матиме назву EPSILON (п’ята літера греї абетки). Цю назву спочатку заховали в бінарному коді, а потім прямо написали на сторінці з цим трейлером сайту EA, яка видаватиме цей тайтл.  

Також показали постер майбутньої Mass Effect.

Постер майбутньої Mass Effect

Попередня інформація про Mass Effect: Epsilon

День N7 зіграв важливу роль для фан-бази Mass Effect, і BioWare зазвичай використовує цей день для анонсів та інформаційних вкидів. У 2020-му BioWare представила реліз Mass Effect: Legendary Edition ремастер першої трилогії та підтвердила, що починається розробка наступної гри Mass Effect.

Скорше за все до виходу наступної Mass Effect ще дуже далеко. BioWare зараз зосереджена на створенні Dragon Age: Dreadwolf. Крім того, видавець Electronic Arts не так давно звільнив близько 50 співробітників BioWare, намагаючись зробити студію більш «гнучкою», що призвело до того, що багато членів команди були переведені з Mass Effect для допомоги з Dragon Age.

Якоїсь конкретики можна очікувати 7 грудня, коли відбудеться The Game Awards.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
08.11.2023, 19:55

Я ще не встиг Андромеду пройти. Хоча трилогія дуже сподобалась

Reply

Відповісти