3

The Division: Heartland отримала новий віковий рейтинг

Як помітив користувач X під псевдонімом Kurakasis, у середині листопада тайванська комісія Taiwan Digital Game Rating Committee видала The Division: Heartland віковий рейтинг. На території Тайваню The Division: Heartland отримала на всіх цільових платформах класифікацію "від 15 років" - за наявність у грі насильства, нецензурної лексики та "антигромадських" настроїв.

Рейтинг The Division: Heartland

Реліз The Division: Heartland, та платформи

Присвоєння The Division: Heartland на Тайвані вікового рейтингу примітне тим, що, як правило, комісія видає його незадовго (не більш як три місяці) до релізу - хоча бувають і винятки. The Division: Heartland була анонсована у травні 2021 року, планувалася до запуску в 2021-2022-му, але згодом реліз зрушили на 2022-2023-й. Тепер, схоже, реліз планується на початку 2024-го.

The Division: Heartland

Користувачам The Division: Heartland у ролі агента опору доведеться захищати американське містечко Сільвер-Крік від інших гравців, ворожих фракцій і смертельного вірусу.

Ubisoft позиціонує The Division: Heartland як сполучну ланку між The Division і The Division 2. Проєкт створюється для PC (Ubisoft Connect), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X і S.

Коментарі
Вибір емоджі