4

Реліз Black Myth: Wukong затримується на Xbox Series

У розробників з Game Science виникли труднощі з оптимізацією гри на консолях Microsoft, тому цю версію довелося відкласти на невизначений термін. Для інших платформ реліз запланований на 20 серпня.

Варіанти видань Black Myth: Wukong

Також студія відкрила попередні замовлення. Наприклад, у магазині Valve доступні два видання - цифрове стандартне 60$ і цифрове Deluxe-видання - 70$. Перше містить лише гру, а друге запропонує оберемок контенту:

  • Зброя - посох бронзових хмар.
  • Спорядження - традиційна оперна маска, традиційні оперні обладунки щедрості, традиційні оперні браслети, традиційні оперні котурни.
  • Дивина - сережки з дзвіночками.
  • Добірка цифрових музичних композицій.
Цифрові видання Deluxe-видання Колекційне видання

За ранню купівлю будь-якого видання покладається червоний бурдюк першопрохідника. Крім того, до замовлення доступні фізичні версії у вигляді колекційного та Deluxe-видання. Щоправда, диск всередину не закинуть - замість нього буде код.

Black Myth: Wukong готується для ПК (Steam, EGS), PlayStation 5 і Xbox Series. Рольовий бойовик заснований на знаменитому китайському романі «Подорож на Захід». Як зазначили девелопери, щоб насолодитися грою, читати згаданий твір необов'язково.

Коментарі
Вибір емоджі