4

Ubisoft почала рекламувати нові ігри посеред геймплею

Інформацією поділився один з гравців. За його словами, реклама на три секунди виникає перед тим, як відкрити мапу чи поставити гру на паузу.

Твіт про рекламу Assassin’s Creed: Odyssey<br> Реклама Assassin’s Creed: Mirage

Крім того, як зазначають гравці, реклама також з’являється й в Origins. Варто зазначити, що раніше в Assassin’s Creed вже була реклама нових проєктів студії, зокрема, у головному меню Odyssey рекламували Valhalla. Проте це вперше, коли реклама почала з’являтися саме під час гри.

Шанувальники, схоже, не дуже тепло сприйняли такі нововведення.

Реакція Ubisoft

Ubisoft заперечує, що це був навмисний хід, щоб продати копії Assassin's Creed Mirage, однак стверджує, що ця реклама з'явилася у користувачів випадково, як "результат технічної помилки".

Нам стало відомо, що вчора деякі гравці зіткнулися зі спливаючою рекламою під час гри в певні ігри Assassin's Creed. Це було результатом технічної помилки, яку ми виправили, як тільки дізналися про проблему.
Представник Ubisoft

Розробник не пояснив, як саме сталася технічна помилка.

Коментарі
Вибір емоджі
CyMHi-36o4eHH9I
CyMHi-36o4eHH9I
24.11.2023, 19:49

У головному меню багато хто рекламує свої проекти: Trine, Starpoint Gemini, Battlefield. Щоб було у грі знаю ATS - там бігборди, здається з рекрутинговою компанію ддя водіїв, вимикається, скандал був добрячий. Я залишив і поки не зустрів жодного) плюс графічна якість всіх бігбордів у грі невисока. Сподіваюсь цей випадок і реакція гравців пригальмує останні задумки видавців по збільшенню прибутків.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
25.11.2023, 09:17

Це вже реально треш, особливо враховуючи що навіть відносно старі частини гри це зачепило. Я був би просто вибішений, якщо посеред гри у Creeper World чи Elden Ring виплив банер який потребує ще й натискання кнопки щоб продовжити Типу камон! Сучасні ігри і так коштують непомірних грошей 40-50$ І якщо на мобілках реклама ще має сенс, бо 90% ігор безкоштовні, то у таких AAA проєктах це вже реально зашквар Не маю нічного проти невеличкого банера у головному меню чи якоїсь кнопки як у The Riftbreaker та Wall World по типу "Перевірити додатковий вміст" чи "відвідати сторінку у стім" або конкретну кнопку на конкретне доповнення А ось наприклад такі заманухи як у серії Two Point (Campus чи Hospital) де на пів екрана баннер з усіма чисто косметичними доповненнями - це вже треш

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
25.11.2023, 09:19

P.S. я впевнений, що якби вони не прибрали цей банер, то у Штатах, та і в ЄС можна було б виграти судову справу по типу "товар більше не відповідає заявленим очікуванням" чи ще щось. І Ubisoft довелось би відшкодовувати кошти за гру усім хто захотів би

Reply

Відповісти