5

Valve анонсувала оновлену консоль Steam Deck OLED

Steam Deck з OLED-екраном вийде 16 листопада.

На зображенні нижче перераховані ключові відмінності нових пристроїв. Крім екрана, OLED-версії отримають більш потужну батарею, якої вистачить на 3-12 годин використання. Є варіант із SSD на 512 Гб і 1 Тб. Ще в Valve вирішили подовжити кабель зарядки до 2,5 метра. Загалом, нові версії консолі будуть трохи легшими і тихішими. Знижено й інтенсивність нагрівання компонентів під час роботи. Ще OLED-версії забезпечили антеною Wi-Fi 6E, що забезпечить більш високу швидкість скачування і низьку затримку передачі даних.

Характеристики нових Steam Deck

Steam Deck: що буде з старою версією

Зміниться також цінова політика. Версія з LCD-екраном подешевшає до $399. Але у виробництві залишиться тільки варіант з SSD на 256 Гб. Valve розпродасть залишки консолей з LCD-екраном і накопичувачами на 64 Гб і 512 Гб і не буде їх більше випускати.

Купити OLED-моделі з SSD на 512 Гб можна за $549, а версію з 1 Тб - за $649. Є також лімітована серія консолей з напівпрозорим корпусом. Купити таку можна тільки в США і Канаді за $649.

Steam Deck

Разом з анонсом з'явився і коментар від одного з ключових творців Steam Deck Лоуренса Янга. Дизайнер підкреслив, що продуктивність на нових пристроях не відрізняється від першої версії. Однак OLED-екран істотно покращує картинку. Решта змін продиктовані відгуками користувачів і мають підвищити комфортність гри.

Steam Deck корпус

Коли вийде Steam Deck 2

Steam Deck 2, за словами Янга, варто чекати через 2-3 роки. Цей пристрій уже матиме суттєвий приріст у потужності, гідний "наступного покоління". Після релізу OLED-версії, команда інженерів повністю зосередиться на створенні Steam Deck 2.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
11.11.2023, 17:37

Хочу собі такий апарат

Reply

Відповісти