5

Valve: свій акаунт Steam не можна залишити у спадок

В одного з користувачів відбувся такий діалог зі службою підтримки Steam:

- Я не планую скоро вмирати, але коли все-таки помру, чи можна передати право володіння моїм акаунтом Steam через заповіт?
- На жаль, акаунти Steam та ігри передавати не можна. Підтримка Steam не може надати комусь іншому доступ до акаунта або об'єднати його з іншим акаунтом.
Шкодую, але акаунт Steam не можна передавати у спадок.
  Діалог зі службою підтримки Steam
  Діалог зі службою підтримки Steam

Очевидне припущення: а хто дізнається, якщо просто вказати в заповіті логін і пароль від свого акаунта Steam? Загалом ніхто зайвий справді не дізнається, але ось технічно ви таким чином порушите угоду передплатника Steam:

Ви не можете розкривати, передавати або іншим чином надавати третім особам право користування вашим паролем або Акаунтом за винятком випадків, дозволених Valve.
Пункт 1, частина C.

Цифровий акаунт у спадок може здатися чимось кумедним, але якщо в сучасної людини стільки особистого тепер мешкає в «цифрі», то IT-гіганти намагаються відповідати: наприклад, в Apple і Google передбачені спеціальні процеси, що дають змогу близьким отримати контент з облікового запису померлої людини.

Розслідування автора Eurogamer щодо спадковості акаунту Steam

Питання про те, що робити з акаунтами Steam у разі смерті власника, порушується не вперше. У 2017-му невелике розслідування проводив один з авторів Eurogamer. Він дійшов того ж висновку: за умовами угоди Valve не стане передавати акаунт комусь іншому.

Однак юрист, з яким говорив автор, уточнював, що Valve може змінити умови, якщо створити судовий прецедент на цю тему. Але цього поки що не сталося.

Коментарі
Вибір емоджі
LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
27.05.2024, 20:21

А потім деякі люди дивуються, що я досі надаю перевагу дискам/картриджам у 2024, адже "купити в цифрі на багато лешге і зручніше"🌚 Стосується, очечидно, не лише стіму. Впевнений у PS чи в XBOX схожі правила працюють.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
28.05.2024, 13:22

диски та картриджі топ 😍 Шкода для ПК це не працює бо знайти корпус ПК з дисководом не так просто :D P.S. знаю що можна докупити але то трішки гемор))

Reply

Відповісти

Vlados
Vlados
28.05.2024, 18:50

А колись казали, шо "ше пару років і диски підуть в минуле", але шось "пару років" розтягнулись на десяток, а консолі продовжують випускати з приводами.

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
29.05.2024, 13:49

Ну тут все суто за бажанням виробників консолей та видавців Sony захочуть - випустять PS6 у тільки цифровому форматі і все. Просто дадуть можливість власникам диску активувати цифрову копію товару в магазині А видавці якось вирішать що диски робити дорого, складно та ще і не екологічно і все =)

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
28.05.2024, 13:19

Дуже цікава інформація. Ніколи про це не замислювався. але це ж реально досить цінний цифровий актив. У мене наразі більше ста ігор, деякі з яких доволі цінні. Я вже не кажу про випадки "колекційних" ігор, які вилучені з магазину і завантажити які можуть лише їх власники Мені здається, у найближчі 10-15 років ситуація зміниться, коли відсоток "мертвих" акаунтів буде зростати просто через вік користувачів і тому подібне. Валв у цьому плані не має якихось забобонів по типу "продати якнайбільше копій!", що демонструється наявністю сімейної бібліотеки та Remote Play Together. Тож скоріше за все в певний момент з'явиться попит на це і Вавл оновлять умови користування щоб це стало легальним

Reply

Відповісти

LLeeepps
LLeeepps (Назарій Семенюк)
28.05.2024, 13:54

Це зараз взагалі дилема для багатьох онлайн сервісів. Навіть ті ж соціальні мережі з таким стикаються, і вже досить активно. Я так розумію, що найбільша проблема це відсутність правової бази, адже раніше про це особливлоне задумувались, адже інтернетом і сервісами тут користувались умовно молоді люди в основному. Але як ви зауважили, на жаль, з кожним роком такі питання будуть ставати більш нагальними, тоді й гадаю будуть з'являтись закони, для регулювання "цифрових спадків".

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
29.05.2024, 09:02
(відредаговано)

Ніхто не помічає слона у кімнаті, але я скажу що логін і пароль від акаунта можна передавати іншим людям *wink* звісно це заборонено габеном *wink*

Reply

Відповісти

Opdeit
Opdeit
29.05.2024, 09:26
(відредаговано)

Валве взагалі мутна конторка згадати тільки Day of ruZZian Games на 8 травня, зашквар за зашкваром.

Reply

Відповісти