3

На заміну Xbox Live Gold прийде Game Pass Core

Ініціатива отримала назву Xbox Game Pass Core. Незадовго до анонсу про новинку написав портал Windows Central. Нотатку на якийсь час видаляли з сайту, але зараз матеріал знову на місці.

Протягом понад двадцяти років власники Xbox зв'язувалися один з одним через Xbox Live, щоб змагатися, взаємодіяти і проводити час у наймасштабніших багатокористувацьких онлайн-іграх у світі. У 2017-му ми представили Xbox Game Pass разом із ретельно підібраною бібліотекою ігор. Game Pass Core об'єднає в собі спільну гру по Мережі разом з Game Pass в новій пропозиції для геймерів по всьому світу.
З анонсуючої замітки на сайті Xbox

Game Pass Core стартує 14 вересня і повністю замінить Xbox Live Gold. До підписки включать можливість грати по Мережі на консолях Microsoft, ексклюзивні знижки в магазині Xbox, а також доступ до базової колекції тайтлів - їх у стартовий набір додали понад 25 штук. Каталог обіцяють поповнювати 2-3 рази на рік.

Анонсовані ігри для Game Pass Core

Більше проєктів розкриють незадовго до старту нової підписки. Поки що перелік має такий вигляд:

Among Us

Descenders

Dishonored 2

DOOM Eternal

Fable Anniversary

Fallout 4

Fallout 76

Forza Horizon 4

Gears 5

Grounded

Halo 5: Guardians

Halo Wars 2

• Hellblade: Senua’s Sacrifice

• Human: Fall Flat

• Inside

• Ori and the Will of the Wisps

Psychonauts 2

State of Decay 2

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Як тепер виглядають рівні підписки Game Pass

Ціна переродженої підписки залишиться колишньою - 9,99 доларів на місяць або 59,99 доларів на рік. 14 вересня всіх абонентів Xbox Live Gold автоматично і без додаткової плати переведуть на Game Pass Core.

Після 1 вересня роздач ігор більше не буде. Отримані через Xbox Live Gold проєкти для Xbox One залишаться у користувачів, якщо вони продовжать оплачувати підписку рівня Core або Ultimate. Тайтлів для Xbox 360 це не стосується - їх у будь-якому разі не заберуть із бібліотек користувачів.

Коментарі
Вибір емоджі
AmetusPayne
AmetusPayne
18.07.2023, 12:27

Краще, ніж непотріб у вигляді Голда, але не зовсім зрозуміло чого б не докинути тоді трохи зверху і не взяти повноцінний геймпасс для консолі? Звісно, можливо МС і розраховують, що юзери так подумають))

Reply

Відповісти