7

Xbox буде блокувати використання неліцензійних аксесуарів

Блокувати будуть аксесуари, які не були ліцензовані Microsoft. Наразі користувачі консолей Xbox вже почали отримувати відповідне повідомлення.

Повідомлення про блокування від Xbox

Повідомлення, яке стали отримувати користувачі Xbox
Підключений аксесуар не авторизований. Використання неавторизованих аксесуарів знижує ваші ігрові можливості. З цієї причини використання несанкціонованих аксесуарів буде заблоковано з 12.11.2023. Для отримання допомоги в поверненні аксесуара слід звернутися в магазин, де його було придбано, або зв'язатися з виробником пристрою. Для перегляду списку авторизованих аксесуарів перейдіть на сторінку www.xbox.com/accessories. (0x82d60002)
Повідомлення, яке стали отримувати користувачі Xbox

Причина блокування неліцензійних аксесуарів Xbox

Проблема з блокуванням аксесуарів від сторонніх розробників не повинна торкнутися пристроїв компаній, які отримали офіційну ліцензію Xbox. Наприклад, у цю категорію потрапляють контролери та інші пристрої від Turtle Beach і Razer. Проте рішення Microsoft торкнеться сотень тисяч користувачів по всьому світу, які використовують сторонні неліцензійні аксесуари.

Ймовірно, мета зміни політики Xbox полягає в намірі Microsoft заблокувати пристрої виробників, які не заплатили за ліцензію, але продовжують випускати аксесуари, позиціонуючи їх як сумісні з консолями Xbox. На цьому тлі компанія Brook Gaming, що займається виробництвом ігрових аксесуарів, вже опублікувала заяву, в якій попередила користувачів про майбутнє блокування пристроїв на Xbox і повідомила про пошук можливих варіантів вирішення проблеми.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
30.10.2023, 17:49

Дивно що це не зробила давно. Шкода людей що витратили гроші але з іншої сторони, то чому б не брати геймпади від Xbox, вони наче непогані. Може хто може пояснити в чому прикол геймпадів інших компаній ,що сумісні з боксом, напишіть )

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
30.10.2023, 19:51

Ну там досить багато може бути плюшек: точніші стіки, можливості для конфігурування та ремонту, сумісність з іншими консолями(один геймпад для боксу, ПС, свіча, ПК, ретро-консолей), додаткові кнопки і багато-багато чого ще. Яких тільки не буває гецмпадів з різними модифікаціями. Ті ж самі спеціалізовані для фійттнгів Крім того, комусь(мені також) просто більше подобається форма геймпадів PS чи розташування стіків як на ПС, а форма XBox Ну і не слід забувати про ціну-репліки часто можна знайти набагато дешевше оригіналу, а коли мова йде про 3-4 додаткові геймпади, то це вже суттєва сума

Reply

Відповісти

Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
30.10.2023, 19:59

Цікаво, дякую. Тепер цікаво на скільки що буде з компаніями що виробляють данні девайси, це ж потрібно за кожен екземпляр відвалити кругленьку суму, чи як воно в них там працює. Тепер або закривати виробництво або підіймати ціни на геймпади щоб юзери оплачували сертифікацію зі своїх грошей

Reply

Відповісти

MrApple561
MrApple561
30.10.2023, 20:57

Я не думаю, що ціна за сертифікацію прям така висока, але найдешевші репліки 100% просто зникнуть з ринку Ну і це просто пливок в обличчя гравцям, які вже давно грають на "не сертифікованих" геймпадах. І мені прям таки цікаво, що ж за такі функції і ігровий досвід я втрачаю, не заплативши майкам за геймпад? І ще одне відкрите питання: а що буде з відновленими/відремонтованими аксесуарами? Типу я залив гецмпад водою, відніс у ремонт, мені замінили запчастини, що з сертифікацією? Чухня все це і просто спроба замкнути гравців у своїй екосистемі по типу епл. Але замість того щоб робити продукти, які мають додаткові плюшкт у цій системі, але працюють і поза нею (наприклад, як деякі девайси під брендом InZone від Sony чи плюшеи від епл), майки вирішили просто силою замкнути і равців

Reply

Відповісти