Хіба є щось більш захопливе, ніж створення власного світу, неймовірних персонажів та легендарних пригод? Так, власноруч створювати віртуальні світи, які сповнені фантазій, адреналіну та магії - ось що приваблює тисячі творців в геймдев.
У цій статті ми поглибимося в світ геймдеву та відкриємо для вас неймовірну різноманітність професій, які стоять за створенням улюблених вами відеоігор. Від геймдизайнера до звукорежисера, від художника до програміста - ці захопливі шляхи відкриють вам неймовірний світ творчості та успіху.
Всім привіт, з вами Андрій. Ви можете мене пам'ятати як автора статей "GameDev, або як створити свою гру" (перша і друга частина). Якщо не пам'ятаєте тик сюди. Можливо, деяким із вас цікаво було, чому нові статті не з'являлися протягом деякого часу. Та ось вам відповідь: я "зник" на деякий час через захоплення новим проєктом, а саме, збіркою мого нового ПК.
Вітаю вас на другій частині серії "GameDev, або як створити свою гру". Тут ми далі розберемо що нам потрібно для створення власної відеогри. Отже, настав час далі продовжити подорож по геймдеву. Що далі?
За останні роки ігрова індустрія пережила величезне зростання. Тільки в Сполучених Штатах ринок відеоігор оцінюється в 95,45 мільярда доларів США станом на 2023 рік. Кількість геймерів у всьому світі також має зрости приблизно до 2,8 мільярда до 2027 року, а дохід від відеоігор, за прогнозами, досягне 304,70 мільярдів доларів США.
Вітаю вас у захоплюючому світі геймдеву – прекрасному місці, де твориться магія та дива! Геймдев – це багато більше, ніж просто написання коду. Це креативний процес, де межі ваших ідей та фантазії не мають обмежень. З цікавістю та ентузіазмом я розкажу вам про ключові кроки, необхідні для розробки власного проєкту, а також про потужні інструменти та технології, які стануть вашими надійними помічниками у цьому творчому процесі.
«Гра дає вам мету. Справжня ж гра полягає в тому, щоб знайти мету».