0

Sega анонсувала Sonic Superstars, нову 2D гру про Соніка

Анонсована на фестивалі Summer Game Fest 2023, Sonic Superstars вийде цієї осені на PlayStation 5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch та ПК. І на відміну від інших 2D-платформерів Sonic Mania та Sonic Origins, фанатам не доведеться чекати на фізичний реліз, оскільки гра виходить одночасно в цифровому та фізичному форматі. Це також перша повноцінна 2D-гра про Соніка за дуже довгий час з ціною 59,99 доларів.

Що чекає гравців у Sonic Superstars

Однак Sonic Superstars не є прямим продовженням Sonic Mania 2017 року. Це новий погляд на бічну прокрутку Соніка з 3D-графікою та підтримкою локальної багатокористувацької гри для чотирьох гравців протягом усієї кампанії.

Гравці можуть обирати між Соніком, Хвостом, Наклзом та Емі Роуз, які змагатимуться з доктором Еггменом та класичним ворогом Фангом, що повернувся. Давні шанувальники Соніка пам'ятають Фанга за його первісною роллю в Sonic the Hedgehog: Triple Trouble на Sega Game Gear, а також за його пізнішою появою в якості ігрового персонажа в Sonic the Fighters.

Події Sonic Superstars розгортатимуться на островах Північної Зірки, які є домівкою для небачених раніше середовищ та рівнів. 

Незважаючи на всі ці зміни, Sega запевняє, що рухи, фізика та управління Соніка будуть знайомі фанатам попередніх ігор. Отже, виходячи з цього, здається, що фанатам не потрібно турбуватися про повторення ситуації з Sonic the Hedgehog 4.

Sonic Superstars - не єдина гра, на яку фанати з нетерпінням чекають у 2023 році, адже гравці Sonic Frontiers все ще очікують на новий сюжетний контент, запланований на кінець цього року.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
14.06.2023, 11:19

Непогано

Reply

Відповісти