0

Assassin's Creed Mirage - має перший зі щоденників розробки

За словами команди, Assassin's Creed Mirage - любовне послання до найперших частин серії. Гра передасть атмосферу оригіналу, а також запропонує вдосконалені механіки.

Деталі геймплею Assassin's Creed Mirage

Насамперед фахівці заговорили про паркур. Під час його створення розробники зосередилися на комфорті та плавності. У цьому плані "Міраж" наближений до ігор про Еціо - в них біг дахами і стрибки по перекладинах спліталися в єдиний потік. Пересування полегшать як уже знайомі пристосування на кшталт мотузкових ліфтів, так і нові. Наприклад, жердини, які допоможуть подолати великі відстані між будівлями. Крім того, Басім швидший і спритніший, ніж Ейвор із "Вальгалли".

Офіційний скріншот гри

Для потайних убивств колектив підготував більше анімацій, включно з тими, які були присутні в найпершій Assassin's Creed. Басім вільний присісти на лавку або раптово ткнути противника лезом з альтанки на даху. Розробники хочуть, щоб геймери намагалися триматися в тіні, бо саме цьому Басіма вчили Незримі. Залишатися непоміченим буде не так легко, адже Ubisoft пошаманила над штучним інтелектом супротивників. В Assassin's Creed Mirage повернеться і соціальний стелс.

Незримі розкинули по Багдаду мережу бюро, в яких Басім може брати побічні контракти, а також взаємодіяти з союзниками та іншими фракціями. Якщо вірити розробникам, геймерам доведеться самостійно з'ясовувати особистість цілі для вбивства і збирати додаткові відомості для успішного виконання місії. Почуття ностальгії полоскоче й опціональний фільтр, що перефарбовує зображення в синьо-сірі кольори оригінальної Assassin's Creed.

Реліз Assassin's Creed Mirage заплановано на 12 жовтня. Платформи - ПК (Epic Games Store, Ubisoft Store), PlayStation, Xbox і Luna.

Нарешті гра повертається до стилю перших частин, о да, нарешті вони це зробили. А у вас яка думка про це? Пишіть в коментарях.

Коментарі
Вибір емоджі