0

Assassin's Creed: Mirage повноцінно показали на Ubisoft Forward

Раніше ми писали, що розробники повертають Assassin's Creed: Mirage до витоків найперших частин франшизи, фокусуючись на паркурі, стелсі й убивствах, а в центрі історії, що розгортається в антуражі Багдада дев'ятого століття, буде крадій Басім, який пройде шлях до майстра-асасина, вступивши до загадкової та стародавньої організації Незримих.

Деталі трейлерів Assassin's Creed: Mirage

У рамках трансляції розробники насамперед представили новий сюжетний трейлер гри, присвячений становленню головного героя Басіма з "хитрого вуличного злодюжки" на члена ордену Незримих, а потім провели тривалий 7-хвилинний показ ігрового процесу з паркуром, потайними вбивствами, соціальним стелсом, використанням "орлиного зору" та іншими геймплейними механіками, знайомими фанатам ще за першими класичними частинами серії.

Прикріплюю трейлери.

Реліз Assassin's Creed: Mirage відбудеться 12 жовтня на консолях Xbox і PlayStation двох останніх поколінь, а також ПК у сервісах Ubisoft Connect і Epic Games Store.

Коментарі
Вибір емоджі
Blumhouse22
Blumhouse22 (Сергій Воронов)
14.06.2023, 11:11

Сподіваюсь буде цікавою

Reply

Відповісти

User Avatar
samuliak
15.06.2023, 11:30

не дуже подобається що немає/не показали високу/низьку стойки, як це було в перших частинах чи в юніті. Та і анімації досить коряві

Reply

Відповісти