0

PS Plus в грудні: Mass Effect Legendary Edition, Biomutant та Divine Knockout

Компанія Sony оголосила список ігор, які отримають підписники PS Plus рівня Essentials та вище у грудні 2022. Нагадаю, що Essentials це той рівень, який собою замінює стару, звичайну підписку PlayStation Plus.

Цього разу, як і завжди останнім часом, першими про ігри в підписці цього місяця розповіли інсайдери з Dealabs. Вони опублікували список ще вчора, а вже сьогодні цю інформацію підтвердили в офіційному обліковому записі PlayStation в Twitter.

Ось що отримають підписники PS Plus цього місяця

Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect Legendary Edition в підписці PS Plus

Ремастер легендарної трилогії ігор Mass Effect. Та ще й 3 частини одразу. Отже, цього місяця ми отримаємо цілих 5 ігор, якщо рахувати їх окремо, і ще й майже всі DLC в комплекті. Про саму серію, гадаю, і так всі знають майже все, а ось що до самого ремастеру, то він виконаний не погано. Я встиг пройти лише, приблизно, половину першої частини, і ніяких проблем не зустрів. Все працює добре, і візуал не поганий, як для гри тих часів.

Звісно, серія Mass Effect і так була раніше доступна через EA Access, і ті хто хотів її там пройти, змогли зробити це без проблем, але все одно приємно, адже в цьому випадку, гра залишиться вашою, допоки буде активна підписка EA Access.

Biomutant

Biomutant в PS Plus

Гра, яка створила досить багато хайпу перед своїм виходом, але про яку досить швидко всі забули. Але сама гра не погана, одними з головних претензій під час виходу були невелика затягнутість та завелика ціна за такий проєкт. Але якщо отримати її безкоштовно, то це добра гра, у великому постапокаліптичному відкритому світі, з цікавими механіками, як, наприклад, створення власної зброї та не поганою бойовою системою, хоч і трохи нудною в лейт геймі.

Divine Knockout: Founder’s Edition

Divine Knockout виходить одразу в PS Plus

Divine Knockout - це свіжа гра, яка виходить одразу в PS Plus. На цей час відомо, що це тривимірний файтинг, у якому можна буде грати за античних, та інших історичних персонажів та богів. З режимів плануються 1 на 1, 2 на 2 та 3 на 3. Також гра має бути кроссплатформенною. За безкоштовно можна і спробувати, раптом гра буде цікавою.

Загалом, роздача дуже і дуже не погана. Цього разу ми отримали цілих 5, та ще й досить не поганих ігор. Проєкти стануть доступні для завантаження вже 6 грудня, а до того часу, ви можете ще встигнути завантажити ігри листопада, про які ми розповідали ось у цій новині.

Коментарі
Вибір емоджі