0

Гравці розкритикували The Calisto Protocol

В мережі з'явились відгуки про The Calisto Protocol, хоррор гри від співавтора Dead Space - Глена Скофілда. На жаль, від преси гра отримала оцінки менші за очікувані, адже рекламувалась гра, як щось на рівні Dead Space. В цілому, вона й вийшла на рівні Dead Space, але слід враховувати, що перша частина Dead Space вийшли у 2008 році. Багато критиків говорять про те, що геймплейно нова гра й залишилась, приблизно, на рівні тих років. Також майже всі оглядачі критикують слабку бойову систему. А ось що вийшло добре у розробників, так це створити добру картинку та візуал.

Оцінки критиків The Calisto Protocol

На агрегаторі ігрових відгуків та оглядів Open Critic середній бал гри склав 76/100.

Оцінки The Callisto Protocol на Open Critic

Ось, що пишуть в оглядах на The Calisto Protocol:

The Callisto Protocol - задовільний моторошний духовний спадкоємець серії Dead Space, але зрештою це швидше яскрава сучасна мімікрія, ніж нова моторошна мутація.
- IGN - 7/10
Фантастична на вигляд гра, яка створює чудовий науково-фантастичний світ і руйнує його неприємним бойовим завданням.
- GamesRadar+ - 3/5
Моторошна та сувора The Callisto Protocol не зраджує формулі survival хоррорів, натомість використовує всі її теми та кліше, розповідаючи моторошну науково-фантастичну історію, від якої віє небезпекою.
- PC Gamer - 79/100
Не дивлячись на сильний початок, зосередженість The Calisto Protocol на видовищному екшені не дозволяє як слід розкрити його хоррорну суть та перевантажує  слабку бойову механіку.
- GameSpot - 5/10

Оцінки гравців The Calisto Protocol

На момент написання статті у Steam гра має змішані огляди від гравців. Лише 53% гравців у The Callisto Protocol позитивно оцінили гру. Здебільшого, гравці жаліються на погану оптимізацію. Гра погано працює, маючи дропи FPS навіть на потужних комп'ютерах. Окремо українських геймерів засмучує відсутність української локалізації.

Оцінки The Callisto Protocol у Steam

Однак, ситуацію по трохи стає краще, адже у свіжих оглядах можна помітити, що гравці помітили покращення оптимізації після свіжого патчу від 3 грудня. Однак, що також видно з відгуків, допоміг він не всім гравцям.

Коментарі
Вибір емоджі